Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok és észleltem,...

19 éves vagyok és észleltem, hogy a melleim érzékenyek lettek, és a mellbimbóm vörös lett. Kell attól féljek, hogy terhes vagyok, vagy kiválthatja más is ezeket a tüneteket? Egyébként fogamzásgátlót szedek már fél éve.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképpen mennj el nőgyógyászhoz,mutasd meg neki a melledet.Nem hiszem,hogy terhes vagy,akkor más tüneteid is lennének.Esetleg a háziorvosod is tud mondani valamit erről a "jelenségről".Kiváltó ok lehet a szoros melltartó is,vagy ha megütötted.Orvoshoz mennj el mindenképpen,ő majd útba igazít,hogy hogyan tovább.Egyenlőre azt ajánlom,hogy sportmelltartót viselj.Talán mamográfiai beutalót is kapsz,ahol ténylegesen kiderül,mi okozza a panaszodat.Remélem nem lesz baj!Szorítok!Ha érdekel milyen a mamo,írj privire.Szia!
2009. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen idős koromban még nőtt a mellem - feszült, érzékeny volt, főleg reggel felkelés után

ez is okozhatja

2009. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítőkészségeteket, így már valamennyire meg is nyugodtam. A fogamzásgátló szedése óta (nem tudom van-e összefüggés) a mellem növekedett. Szóval ez is lehet a tünet okozója?
2009. márc. 16. 17:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a legutóbbi mensim elég csekély volt az eddigiekhez képest. Az jelent valamit?
2009. márc. 16. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az a gyógyszertől van,nem baj.Nekem már gyakorlatilag nincsen,ezért keresem fel majd a dokimat.:)Előfordulhat az is,hogy lerövidül a mensid.Tehát nem 5-6,hanem lehet akár 2-3 nap is.
2009. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!