Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma fürdés közben észrevettem,...

Ma fürdés közben észrevettem, hogy a nemiszervemnél bal oldalt, ahol már nem nő szőr, a hüvellyel párhuzamosan van egy ilyen nagy, duzzadt kb 7mm-es átmérőjű gömb. mi lehet ez? Mi ez a golyószerű fájó izé?

Figyelt kérdés
olyan mint egy hatalmas gennyes pattanás, fáj is, de nem sebes. segitséget kérnék!
2009. márc. 16. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsírcsomó.Nekem is volt sebészileg eltávolították.
2009. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és magától nem múlik el? mert nem nagyon szeretnék ezzel orvoshoz menni :S:S
2009. márc. 16. 20:04
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, és ma ért béget a menstruációm, és elég gyenge volt! szokatlanul!!
2009. márc. 16. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tegnap jött elő egy ilyen "gömb". Fáj ha megnyomom nagyon. Nekem már többször is volt. Pár nap alatt elmúlt ha nem piszkáltam, szerintem neked i sel fog múlni.
2009. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
remélem, köszi, mert nagyon megijedtem. 16 vagyok. és te?
2009. márc. 16. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is. ;)
2009. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt ilyen 4x-5x.Ha békén hagyod,elmúlik.Nyoma nem marad.:)

(14/L)

2009. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38 éves nő vagyok...úgy látom senki nem nevezte meg mi ez. ez a BArtolini féle mirigy. megduzzad néha, aztán visszaapad, ezek a mirigyek termelik a hüvelyfal sikosítására szolgáló nedveket. érintésre féjhat is, amikor duzzadt, ne nyomkodjátok, mert az irritálás nem tesz jót. előfordulhat extrém esetben, hogy komolyan begyullad, akkor diónyi is lehet és akkor lázzal jár a folyamat, nem tudsz szinte ülni se akkor sürgősen orvoshoz kell menni és megnyitják egy pici metszéssel. aztán az élet megy tovább, semmi gond. Remélem segítettem.
2009. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott hasonló lenni,csak nekem a jobb szeméremajkamban,ilyen csomó szerű valami,és ha hozzá érek nagyon fáj.Volt már olyan,hogy egyszerre több is,de egy-két hét múlva elmúlik,majd később megint előjön.most szerencsére nem volt már egy ideje.:)

De akkor ami nekem szokott lenni,az is ugyanez nem??

2009. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!