Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullàst és gyulladt,...

Hajhullàst és gyulladt, aknékat az arcon okozhat valami belso eredetu probléma? Részletek lent

Figyelt kérdés
szoval 2honap mulva leszek 30éves,de még mindig sok gyulladt pattanàsom van :(( az utobbi pàr honapban elkezdett nagyon hullani a hajam is...Az arcom végett elkezdtem lézeres akné kezelésre jàrni (màr ketton tul vagyok) de egyenlore nem làtok nagy vàltozàst :(( valahol olvastam,h mind2 tunet egyutt,okozoja lehet vmi ciszta.vki tud errol vmit? és ha igen,hogy zajlik egy ilyen vizsgàlat? koszi ha segitesz!
2011. máj. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pattanásokra az Aknesol-t tudom ajánlani. Nagyon jó! Hajhullásom nekem a mandulámtól van, nem sokára kiveszik. Neked van mandulád?
2011. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Orvosi kivizsgalas!

Altalaban a belekben, a majban vagy a veseben fellepo verboseg vagy emesztesi rendellenesseg, de oka lehet a serdulokori hormonalis kiegyensulyozatlansag is, mikor a fiuknal a tesztoszteronszint emelkedese a bor vastagodasat es a borszin sotetedeset okozo melanin kivalasztodasanak fokozodasat idezi elo. A melanin serkenti az arc faggyumirigyeinek mukodeset is, s ennek a kovetkezmenye az akne.

Azok a gyogynovenyek jo hatasuak, amelyek segitik a mereganyagok lebomlasat s kiuruleset a majon es a beleken keresztul, es fokozzak a boron at torteno kivalasztast is.

Kerulni kell a bo zsirban sult, az erosen fuszeres, sos eteleket, a cukrot, az edessegeket, a savas eteleket es italokat.

Lehetoleg, teljes gabonafeleket, huvelyeseket, fott zoldsegeket, kves halat es baromfihust, es mertekkel az evszaknak megfelelo gyumolcsoket.

Tehat egy orvosi kivizsgalas, aztan az etkezesi szokas megvaltoztatasa!

A Herbarianak vannak nagyon kesz termekei, tehat ott megtudod nezni, hogy melyik lesz az, ami Neked lesz gyogyito hatasu.

A hajhullast is okozhatja a sok mereganyag felhalmazodasa is, de egy belso gyulladas, goc is!

2011. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A PCOS (policisztás ovárium szindróma) okozhat ilyesmit. A menstruációd rendben van, jön rendszersen? Nincs túlsúlyod, nem híztál az utóbbi időben? Nem szőrösödsz jobban mostanában?
2011. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a vizsgálat: nőgyógyászhoz menj el. Ultrahanggal megnézi, vannak-e cisztáid, és elküld vérvizsgálatra a ciklusod meghatározott napjain, amikor hormonszinteket néznek.
2011. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!