Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cypromix vagy a Diane35...

A Cypromix vagy a Diane35 fogamzásgátló jobb a szőrösödésre és a pattanásokra? Tapasztalatokat légyszíves.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a kettő.
2011. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyformán hatékony mindkettő,szinte ugyanazok.Viszont mindkettő hormonbomba,amit csak erősen indokolt esetben kellene szedni(ennek ellenére a legtöbb nőgyógyász szemrebbenés nélkül felírja).
2011. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanaz a kettő. Csak nagyon indokolt esetben és maximum fél évig szabad őket szedni.
2011. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon indokolt eset,szerintetek hogy nagyon szőrös vagyok a fenekem is és mostmár a mellbimbóm körül is találtam.?
2011. máj. 30. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatot kell csináltatnod.
2011. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lizi 30 válasza:
Én a Diane 35 szedtem,mert nagyon pattanásos voltam és menstruációm is össze-vissza volt.A nőgyógyász ajánlásával kezdtem el szedni.A pattanásaim nagy része elmúlt,de kialakult nőgyógyászati gombásodásom is,abba kellett hagynom.A pattanásaim amint abbahagytam visszajöttek,még több mint előtte volt és gombásodástól is alig tudtam megszabadulni több év kellett.A pattanásaim az évek alatt maguktól sokat csökkentek gyógyszer nélkül is.Ha mégegyszer dönteni kellene én nem kezdeném el szedni.
2011. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!