Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig mikor pisilek felállok...

Mindig mikor pisilek felállok és utána nem is tudom mintha fájna a csiklóm vagy a húgycsövem és ilyen pisi ingerem van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
és kellemetlen de pisilés után pár percig érzem ezt.felfázás nem lehet mert nekem volt már és felismerem.
2011. máj. 30. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha fáj valami, akkor menj orvoshoz.
2011. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha nem iszol a nap folyamán elég folyadékot, akkor van ilyen! Igyál több vizet! Napi 3 litert akár. Amúgy is fontos, és a vizelési inger is megszűnik. Próbáld ki, hogy amikor ezt érzed, megiszol rá fél liter vizet. El fog múlni hamar.
2011. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valami gyulladás. lehet pl gomba. vagy clamydia. menj nőgyógyászhoz,ő vesz kenetet. ha ott minden oké akkor urológus.


ezzel ne várj,mert ha komolyra fordul mert elhanyagolod, a fertőzés feljebb mehet, és a gyerekvállalásban is okozhat gondot

2011. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!