Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg felsértettem....

Valószínűleg felsértettem. Erre jó a kamilla?

Figyelt kérdés
Úgy hatoltak a hüvelyembe, hogy még nem voltam teljesen ellazulva és nagyn fájt, nem is bírtam folytatni. (Már nem voltam szűz.) Ráadásul azóta (két napja), még mindig elégé fáj (ilyen szúró, égető érzéshez hasonlatos) ha fel próbálok nyúlni. Csak felsértettem, vagy ez valami fertőzés? Ha csak az előbbi mennyi idő alatt regenerálódik?
2011. máj. 30. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a nőgyógyászodhoz menj el mert ha fertőzés akkor is jobb ha elöbb derül ki mint később.Nemt udom jó e a kammilla,de amikor nekem allergiám volt és kipirosodott+viszketett akkor fenisztilt gélt ajánlott a doki a kúp mellé.
2011. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a kamilla szerintem nem jó belsőleg, el is fertőződhet
2011. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ajaj.:-/ Hát lehet, hogy az lesz, de gondoltam várok egy pár napot, hátha tényleg csak felsértésről van szó.


Azért belül nem mosom át, csak kívül.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. máj. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!