Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon mi lehet? :S

Ez vajon mi lehet? :S

Figyelt kérdés

Viszonylag régóta van fehér színű, krémes állagú folyásom. Mindig csak azt veszem észre, hogy a bugyimon van egy fehér folt.Kellemetlen, "savanykás" szaga van. Nem viszket, nincs semmilyen égő érzés, nem fáj. Amikor a párommal együtt vagyok, akkor sem fáj, nem viszket( Mindkettőnknek az első kapcsolata, sose csalnánk meg egymást, ez 100%).

Van különösebb okom aggódni? Nagyon furcsának tartom ezt a fehér foltot, minden nap.:S A válaszokat előre is köszönöm! 16/L


2011. máj. 30. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg mindketten! 3 napig reggel este 2 szem szumetrolimot, mert ez kólifertőzésre utalhat. Ehhez nem kell hűtlenkedni sem...Ha neked nem múlik, akkor utalhat cukorbetegsgre. Javasolnék egy laborvizsgálatot, ott mindenre fény derül
2011. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj, hiszen a normális fehérfolyásnak savanykás az illata. De biztosat csak orvos tud mondani.
2011. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Istenem, miért kell rögtön gyógyszert meg orvost javasolni ilyenre... Bár a másik kedvencem, hogy 16 évesen valakinek dugásra van esze, a saját teste működésével meg nincs tisztában. Na mindegy.

Akkor elmondanám most én, hogy a folyás mennyisége-állaga-sőt a szaga-íze is változhat attól függően hol jársz a ciklusodban, valami olyat ettél, ami kihat a hüvely Ph tartalmára stb stb.

2011. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt írja, viszonylag régen van...ez nem akut tünet akkor. Lehet, hogy fürdőben voltak, és ennyi. A sumetrolim amúgy is vényköteles, de ha elmarad a kezelés, akár meddőséget is okozhat. Ami 26 évesen derül ki.
2011. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az az igazság, hogy régóta van tényleg, és minden nap... csak azzal akartam tisztában lenni, hogy van-e okom aggodalomra, vagy nincs. Nemsokára meg is látogatom az orvost... És nem kéne rögtön szidni a korom miatt, köszi. Inkább törődök az egészségemmel, nem úgy, mint más.
2011. máj. 30. 21:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tűnt normálisnak, hogy állandóan kellemetlen szagú folyásom van, és ilyen rég.
2011. máj. 30. 21:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ismerem azt a gyógyszert, amit javasoltatok. Fogamzásgátló mellett lehet szedni, vagy sem?
2011. máj. 30. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia én írtam a gyógyszert-bakteriális fertőzésre szokták adni. ha a váladéknak szaga van, az általában gomba, vagy baktérium. Nem normális, hogy régóta fennáll-menj el nőgyógyászhz, leoltja (van amit már helyben ki tud zárni) vagy elküldi laborba.
2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet
2011. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. máj. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!