Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 17 éves lánynál meg lehet...

Etie kérdése:

Egy 17 éves lánynál meg lehet állapítani, hogy meddő-e?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretnék kisbabát (24-25 évesen), de félek attól, hogy esetleg steril vagyok, és nem tudok teherbe esni. :(

Ha elmegyek egy nőgyógyászhoz, tud nekem konkrét választ adni arra, hogy nemzőképes vagyok-e? Esetleg vannak jelei, tünetei, amiket magamon tapasztalhatnék, ha meddő lennék?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog senki csak úgy poénból kivizsgálgatni, mert macerás. Majd ha nem esel teherbe, akkor megnéznek, de addig minek?

Nézd meg van-e peteérésed (alaphőmérséklet méréssel).

2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem végeznek ilyen vizsgálatot csak úgy. Feltétele, hogy minimum 1 év, védekezés nélküli nemi élet után sem esik teherbe a nő.
2011. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem poén.

köszönöm a válaszokat, ezek szerint van még elég időm.

2011. máj. 30. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként azért szerettem volna tudni, hogy lenyugodjak, mert tiszta paranoiás vagyok.. mert amit általában nagyon várok, az sosem akar sikerülni.. :(
2011. máj. 30. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Általában pont az ilyen rágörcsölős nőknek nem szokott összejönni a baba. De nem azért mert meddők, hanem mert görcsölnek. Aztán sokévi várakozás után örökbe fogadnak. A nő lenyugszik, hogy végre gyerek van a háznál és láss csodát! Teherbe esik.

Nem szabad görcsölni. Fölösleges.

2011. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó:nagyon igazad van!!!
2011. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!