Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vastabletta befolyásolhatja-e...

Vastabletta befolyásolhatja-e a menstruáció intenzitását?

Figyelt kérdés

2 hete szedem a vasat (Sorbifer Durules). Gyakorlatilag megjött pontosan, de annyira gyenge, hogy elbizonytalanodtam, h ez az -e egyáltalán? A tablettában van C-vitamin, de a mennyiségét nem sikerült kiderítenem.

Máskor normális a ciklusom és az erőssége is.

Most reggel van egy kis piros "maszat" meg este egy kis piros "maszat", 3. napja. Ugyanúgy érzek alhasi fájdalmat is. Nem értem az egészet. Terhesség kizárva.


2011. máj. 30. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem jött meg pár hónapig. Elkezdtem vasat szedni, és végre van vérzésem. Szóval nekem csak növelte a mennyiséget. :)
2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmit, pedig volt, hogy 3 hónapig szedtem vasat.
2011. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 8hónapja szedek vasat és ugyanez a problémám, hogy gyenge a vérzésem mint a korábbiakban. Eddig nem vettem észre semmit, de az utolsó két menzeszem gyenge volt. Egy másik kérdésnél írták hogy ciszta, hormonzavar stb. is okozhatja.:/
2011. jún. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja iszom vas + c vitamin pezsgőtablettát. 4 napja megjött és iszonyatosan gyenge. Azt hittem, hogy ez nem is az, de aztán még mindig tart és rájöttem, hogy hát ez tuti hogy az :D Annyira meglepődtem, hogy milyen kevés... Eddig ha megjött, akkor elég erős vagy közepes vérzés jelentkezett, most viszont pár csepp minden nap. 3 napja nem iszom a tabit (elfelejtettem) és ma már mintha felerősödött volna. Én is éreztem az ilyenkor szokásos alhasi görcsöket. Plusz én még meglepődtem, hogy most nem fájt a mellem, mielőtt megjött, pedig minden egyes alkalomnál szokott. :)
2014. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!