Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehéres-sárgás folyás? Ez még...

Fehéres-sárgás folyás? Ez még belefér a normál fehérfolyásba?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nem menstruálok. De már úgy kb. másfél éve van fehérfolyásom. Viszont gyakran van úgy hogy nem teljesen fehér vagy átlátszó a folyás, hanem sárgás is egy picit. Viszont nincs semmilyen más tünetem, nem viszket, éget szóval nem gomba szerintem. Nem nagy mennyiségű, amennyi egy normál fehérfolyás. Nem is büdös, olyan savanykás. Szerintetek ez még belefér egy normális fehérfolyásba? Vagy valami más bajom van?
2011. máj. 31. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Nekem is ilyen.


21 L

2011. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj.
2011. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az állaga szokott krémszerű vagy nyúlós lenni?
2011. máj. 31. 15:19
 4/10 sine.lacrimna ***** válasza:

35/L

Addig teljesen normális amíg nem ég,viszket.

Azért ilyen mert,besűrűsödött a hüvelyváladékod.

A hígabb víztiszta.

Iszol elég folyadékot?

2011. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fehér és sárga? :O

Mintha egy tyúktojást adnál ki magadból kis részletekben? Ha értesz modellezéshez, próbáld meg összerakni.

2011. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, amúgy elég kevés vizet iszom, akkor lehet hogy ezért ilyen sűrű. Megpróbálok sokkal több vizet meginni, és majd meglátom hogy mi lesz. Nagyon köszönöm a segítséget, és a megnyugtatást is. :)
2011. jún. 3. 22:25
 7/10 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Nekem pont ugyan ez. 14 éves vagyok nem menstruálok és már egy éve fehéres folyásom van. Nekem is van olyan, hogy néha sárgásabb. Ez nem fertőzés. Elmentem orvoshoz és megerősítette. Úgy hogy nyugodj meg! :)

2011. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hála istennek, köszönöm szépen az utolsó hozzászólónak. Nagy kő esett le a szívemről. :) Akkor semmi szükség nőgyógyászhoz menni, nagyon nem szerettem volna odamenni. Megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ugyanebben a helyzetben. :) Köszönöm mindenkinek aki értelmesen válaszolt, és próbált megnyugtatni engem.
2011. jún. 4. 17:02
 9/10 Minii Vikii ***** válasza:

Utolsó vagyok. Köszönöm szépen a jó véleményt.

Ezért van az oldal, hogy válaszokat adjunk más kérdéseire, csak sajnos sokan elég értelmetlen válaszokat adnak.

Örülök, hogy megnyugodtál! :)

2011. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most megnyugtattatok engem is mert velem is ez van. Vicces,hogy én is pont 14 éves vagyok és még nekem sem jött meg. :) Biztos vmi hormonális dolog,hogy sárgás. Egyébként nekem eddig sima fehér volt,ezért azt hittem fertőzés,de az állaga,szaga,mennyisége nem változott szóval megnyugodtam.
2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!