Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandoltál már akkor, mikor...

Strandoltál már akkor, mikor menstruáltál?

Figyelt kérdés
Olyankor nem hiszem, hogy valami higiénikus. lehet valami bajunk? (Persze tamponnal gondoltam).
2011. jún. 2. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem/ném higiénikusnak, úgyhogy ilyenkor mindig csak napozni szoktam. Biztos, ami biztos:)
2011. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen. ilyenkor fertőzékenyebb az a terület,

sok baromságot lehet összeszedni

NE!(zuhanyozni kell,még a kádfürdő vizét sem ajánlják, képzeld a stranvizét. Fujj.)

2011. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
naponta úszóedzésre jártam,strandoltam, Dunában fürödtem,Balatonban soha nem volt semmi bajom.Azóta szültem 3 gyereket is, de ma is ugyanúgy eljárok úszni ha menstruálok mint előtte
2011. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy strandolok olyankor. Miért is ne?
2011. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szánt szándékkal még sose mentem ilyenkor strandra. Azonban, vannak olyan szituk, amikor valamiért úgy alakul. persze, nagyobb a fertőzés veszély, bár nekem még sose lett semmi bajom.
2011. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sport úszókkal mitgondolsz? mivan.
2011. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
16 éves vagyok és tampont használok. Különféle méretűek vannak (mini, normál, extra, speciális) az extra pont erre van kitalálva. Ha hosszab ideig nem tudod cserélni akkor ez tovább bírja bent. És mi baj van ha így megyünk a strandra?
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hmm szerintem ez nagyon undorító. Akkor asszem ezentúl én is belehugyozok meg beleszarok a medencébe, mert amíg nem látszik nem baj nem?
2011. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó te jó nagy balfék vagy :D Ha valaki megfelelően cseréli akkor a tamponon nem szivárog ki a vér = nem lesz véres a víz ... ellentétben azzal ha belesz.rsz meg belehugyozol a vízbe. Gondolkodj már egy kicsit , teljesen más a két dolog!
2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!