Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mikor jön meg?

Most akkor mikor jön meg?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Az osztályba már mindenkinek megjött,csak nekem nem.

Pedig már elég fejlett vagyok.

Minden megvan mell,néha pattanás,szörzet de a mensim nem jött meg.április végén lettem 14. Mikor fog már megjönni?Kb már egy 3/4 éve van fehér folyás a bugyimba.


2011. jún. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, de ha 16 éves korodig sem menstruálsz, menj orvoshoz.
2011. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármikor!

Ha már ilyen régóta van folyásod, akkor hamarosan meg kell jönnie. :)

De figyeld az (esetleges) előjeleket. Ha mondjuk több és fehérebb, esetleg darabos lesz a folyásod, akkor készülj fel, mert hamarosan meg fog jönni. (ugyanis ezek a peteérés jelei)


Szokott fájni a hasad?

Anyukádnak hány évesen jött meg?

Nőttél mostanában sokat?

2011. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

anya azt mondta hogy neki is 14 éves kora végén jött meg és hogy ne aggódjak,néha szokott fájni a hasam és most már egyre több a fehér folyás szoktam betétet is berakni hogy a bugyim ne legyen annyira olyan..

egyébként köszönöm a választ :)

2011. jún. 2. 15:35
 4/6 A kérdező kommentje:
és épp tegnap méretem le magam 2 hónap alatt 5 centit nőttem :)
2011. jún. 2. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor max 2-3 hónapot tippelnék ( De nem biztos, lehet, hogy előbb, esetleg később..)


Úgyhogy készülj föl! :)

2011. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
neagódj,normális vagy,ismerek embereket,akiknek 15évesen jött meg...semmiről nem maradsz le,ha meg megjön,azt fogod sokszor kívánni, h bárcsak ne jött volna meg;) Bármikor megjöhet,így legyen nálad mindig betét,hogy ne érjen meglepi^^
2011. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!