Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki fogják szendi az orr...

Ki fogják szendi az orr mandulámat! Hogyan csinálják? Mit csinálnak? SOS

Figyelt kérdés

Hány tűt szúrnak belém??Aki átesett ilyen műtéten, az legyen szíves irjon le mindent!

ja és altatással csinálják??

Köszi szépen a normális válaszokat!12/L


2011. jún. 2. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szedik ki? Az orrmandula visszanő.
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert túl nagy, és nem kapok tőle levegőt, és orrhangon beszélek.

Kaptam gyógyszert 1 hónapig szedtem, annak reményében,hogy kicsit kisebb lesz, de nem. Ezért kell kivetetnem.!

2011. jún. 2. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
12 évesen már nem altatnak, csak helyi érzéstelenítés lesz, legalábbis nekem az volt, éterrel. Olyan, mintha félig bekómálnál, de azért éber maradsz, csak nem érzel fájdalmat. Egyébként nekem visszanőtt 2 év múlva, de azóta semmi gondot nem okoz.
2011. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És hogyan adnak érzéstelenítőt?? AZ nagyon fáj??:S:S
2011. jún. 2. 16:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérlek mindent mondjatok el utána milyen érzés? meddig maradok akórházban?
2011. jún. 2. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem injekcióval érzéstelenítettek, hanem egy "maszkba" étert öntöttek, ami kábító hatású, azt rárakták az arcomra, be kellett lélegezni, és "beájultam". Mindjuk ez 10 éve volt, lehet hogy azóta már inkább injekcióznak, ezt nem tudom, de ha injekcióznak, az sem fáj, az csak egy egyszerű tűszúrás. Egyébként egyáltalán nem fájt semmi, és 2 napig maradtam kórházban.
2011. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Várom a további válaszokat!

2011. jún. 2. 16:33
 8/11 A kérdező kommentje:

Félek:S

Irjatok légy szíves!

2011. jún. 2. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Én inkább nem írom le, hogy milyen volt, mert nem akarlak megijeszteni, elég horrorisztikus volt, de akkor nem volt valami modern még a kórházunk és több, mint 10 éve volt :D De amúgy utána valószínűleg úgy fogod érezni, mintha már napok óta nem ittál volna, kicsit fájni is fog utána, de túl lehet élni, nyugi.
2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem kb 20 éve vették ki. Beültem a műtőben egy székbe, ki kellett nyitni a számat jó nagyra. Adtak egy injekciót a számba-szájpadlásba. Ez nagyon rossz volt. Utána egy "kisvedret" adtak a nyakamba, és abba tették a darabjait, úgy, hogy én is láthattam.

Ezt azért írtam le neked, mert nekünk annak idején nem mondták el a szülők, hogy mi fog történni, és hidd el, sokkal rosszabb volt úgy!

Amúgy csak az érzéstelenítő injekció volt rossz, utána már nem éreztem!

2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!