Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak akkor jön meg ha...

Miért csak akkor jön meg ha maszturbálok?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja nem volt meg, mikor maszturbáltam és még aznap este megjött. ( Nem kis vérzést, szóval nem attól, hogy maszturbálás közben megsértettem magam. Rendesen 6-7 napig tartott ) Majd úgy 3 hónapig megint nem volt meg, és miután maszturbáltam, szintén megjött és rendesen 6-7 napig tartott. Még szűz vagyok mellesleg. Tudom, hogy a fiatal lányoknak nem rögtön áll be a menstruáció, de ez akkor is különös.
2011. jún. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
gyó. te valami földön kívüli vagy.xD akk maszturbálj minden hónapban.xD sőt hetente:D
2011. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont fordítva van: a hormonjaid bezsongnak, hiszen hamarosan menstruálni fogsz, és emiatt vágysz az önkielégítésre. Horny vagy :)
2011. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg épp fordítva van. A menszesz elött jön meg a kedved a dologhoz, igy függ össze a dolog.
2011. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy inkább csak azért volt ingered a maszturbálásra mert jött a bajod, nem? ;)


Én extrém ingert érzek a szexre mielőtt megjön a bajom. Olyankor érzem azt, hogy végem van ha most nem leszünk együtt. Másnap reggel már meg is jön. :)

2011. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ja persze azért tart neki 3 hónapig mi? nehogy elhidd... várj még egy picit aztán menj el orvoshoz vagy végezz el valamilyen tornát
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi tart neki 3 hónapig? Írta, hogy nem állt még be a menszesze. Ettől még a hormonjai buliznak, ha mégis megjön, egyértelmű, hogy ettől jön rá a fíling. Ezzel feleslgeges orvoshoz menni :)
2011. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yuda ***** válasza:

Olvassátok már el újra a kérdést! Benne van, hogy egy fiatal lányról van szó, aki tudja, hogy eleinte előfordulhat ilyen, amíg beálla dolog.-csak különösnek tartja :)

Nincs ebben semmi különös, de menj el inkább orvoshoz, ha tényleg nem akar beállni- legfeljebb megnyugtat.Ártani nem árt!

2011. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert semmi köze a menstruációnak az önkielégítéshez!
2011. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De van: a hormonok. Ahogy feljebb is írták többen.
2011. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!