Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfogyott a fogamzásgátlóm....

Elfogyott a fogamzásgátlóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy emlékeztem h van még egy levél itthon, de mégsincs. Holnap estig dolgozok és nincs időm elmenni a dokihoz, mert csak 4ig van. A gyógyszertárban esetleg adnak vény nélkül kivételesen? Valakivel már volt ilyen??
2011. jún. 2. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
használjatok gumit. Talán egyszer ki lehet bírni és még egyszerűbb is mint a gyógyszertárban könyörögni.
2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Olyan gyógyszertárba menj, ahol ismernek, akkor adnak. Nem az a lényeg, hogy jó ismerős legyél, hanem hogy ne tartsanak attól, hogy esetleg ellenőr vagy, aki behúzza őket a csőbe.
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vény nélkül nem adnak ki, muszáj lesz valahogy feliratnod. Velem is megesett ilyen, de az egyik barátnőm is ugyanazt szedte amit én, úgyhogy kértem tőle, és ez fordítva is előfordult. Ha esetleg neked is van olyan barátnőd, vagy ismerősöd akkor próbálj kölcsön kérni.
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de akkor egy hónap kb míg újra elkezdhetem. 1 alkalmat ki lehet bírni igen, de egy hónapig nem szeretném. 4 éve szedem, ilyen még nem fordult elő. Gondolkoztam h tartok majd szünetet,, de csak ősszel, nehogy bekavarjon a nyaralásba..
2011. jún. 2. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha felhívnád a dokidat munkából, hogy írjon a nevedre receptet? Valakit pedig megkérsz, hogy ugorjon be érte, és váltsa ki neked.
2011. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyi gyógyszertárba ismernek engem, ha kérek recept nélkül valamit, kiadják. Aztán viszem a receptet még aznap vagy másnap, vagy épp akkor amiben megegyeztünk.
2011. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jó ötlet, lehet h munkából felhívom és elküldök valakit érte. Mi is egy nagyobb faluban lakunk, de még nem próbáltam soha recept nélkül venni gyógyszert, ha meg mégse adnak... Telefonálok inkább :)

2011. jún. 2. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos esetleg? Bár nem hiszem, hogy tovább lenne ügyeletes, de hátha.
2011. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Háziorvost hivtam, felirta, anyum pedig el tudott ugrani érte munkába menet.
2011. jún. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!