Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok pajzsmirigy...

Mit ajánlanátok pajzsmirigy alulműködésre?

Figyelt kérdés
a mensim pár hónapja hol előbb,hol később jön meg,vmikor 2havonta vlószínűleg a betegség miatt.Erre keresnék megoldást,hogy vmellyest rendeződjön a ciklusom.
2011. jún. 3. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Szia. Én sokat keresgéltem a neten ezzel kapcsolatban, és a közönséges galaj tea ivását ajánlják sok helyen. Elég nehéz beszerezni, nekem csak Gyuri bácsi boltjából sikerült.
2011. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEkem gyógyszert kell ennem rá. Eutyhyroxból 50mgos felét napi 1szer. Igaz nekem csak a szülés után jött ki. S ezért kellett ennem..Háziorvos vagy pajzsmirigy ambulancia segit:D
2011. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvost!
2011. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiféle házi gyógymódot ne! Először is meg kell nézni, mitől működik alul. Lehet autoimmun gyulladás, lehet jódhiány. Ha autoimmun gyuszi van, akkor tilos pl jódot szedni. Ezt csak az enocrinológus tudja megmondani vizsgálat után. Szépen beállít a gyógyszerre és rendeződik a ciklusod ha visszaálltak a normál pajzsmirigy értékek.
2011. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!