Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orrcseppel se lehet megoldani...

Orrcseppel se lehet megoldani a promlémám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Már nagyon rég óta 2 percenként eldugul az orrom, és ha csöppentek az orromba 2-3 perc és újra eldugul. Allergiám sincsen mert tegnap voltunk anyuékkal vizsgálaton. MI LEHET A BAJ!!!! EZ MÁR NAGYON IDEGESÍT!!!
2011. jún. 4. 14:46
1 2
 1/15 sine.lacrimna ***** válasza:

nem jó sokáig használni a orrcseppet.

Én úgy jártam hogy rászoktam, a doki szerint elhal tőle a nyálkahártya és amiatt dugul be ujra.

Napokig tartott amíg leszoktam róla. A physiomer-rel sikerült.De megérte.

2011. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hátt... nem tudom. Ez furcsa
2011. jún. 4. 14:53
 3/15 A kérdező kommentje:
BOCSI HOGY A NŐK EGÉSZSÉGÉHEZ ÍRTAM ,CSAK VÉLETLEN VOLT MERT AZ EGYÉB KÉRDÉSEKRE AKARTAM MENNI CSAK AZ EGEREM NEM TELJESEN KOMPLETT
2011. jún. 4. 14:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Készíteni kéne egy orrmelléküreg (vagy arckoponya CT) vizsgálatot. Lehet, hogy nyálkahártya túltengésed (magyarul orrpolipod) van.
2011. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
voltunk nemrég ilyensmin, de nem volt(mindent kipróbáltunk)
2011. jún. 4. 14:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vok, de már kiskorom óta (14vok), és nyálahártyám szinte már nincs is!! folyamatosan orrspray, és állítólag apámtól örököltem, kérdezz körbe otthon a rokonoknál, nem e örökölhetted te is valahonnan.. megértelek..
2011. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
az allergiateszt sem 100%os. lehet hogy pl a por irritál a a lakásban... de sajnos nem tudom pontosan.
2011. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én tél óta, és nyagyon gyakran vérzik is. A nővéremnek is naponta ötször fújnia kell az orrába. És ez örökké fog tartani?
2011. jún. 4. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:
hát, nem akarlak elkeseríteni, de sztem sokáig el fog ez tartani. arra figyelj, h nehogy megfázz, mert akk nagyon durva..
2011. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez az! ép hogy meg vok fázva és már naponta 5-6 fújás csinálok, 1 alkalommal és naponta kb 20× szoktam :/
2011. jún. 5. 20:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!