Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell-fejlődése hány éves korig?

Mell-fejlődése hány éves korig?

Figyelt kérdés
hali. 17 éves múltam, és normálisan étkezek-élek. azonban a cicim alig nagyobb mint egy 11 évesé.(75B-s...) fog ez még fejlődni? :S
2011. jún. 4. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos fog még nőni a melled valamennyit, de ha kicsi is marad, akkor se aggódj, mert nem a mell méreten múlik egy lány szépsége! Kis cicivel is nagyon szép lehetsz!
2011. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze, gondoltam is. csak esetleg az alkatomhoz jobban állna egy picit nagyobb mell :D amúgy meg remélem is hogy fog még nőni, anyukámnak, nővéremnek volt már ilyen korban...
2011. jún. 4. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos. Nekem kb. 15 éves korom óta nem nőtt semmit, pedig már lassan 21 leszek. Inkább fogadd el. Aztán ha véletlen megnő, akkor örülhetsz.

Meg majd ha terhes leszel és gyereket szülsz, akkor vszínűleg nőni fog.

2011. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 éves korig még nőhet:) szóval nyugi :D
2011. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis olyat is olvastam hogy akár 30 éves korig is nőhet.
2011. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha egy 11 évesnek 75B-s mellei vannak, akkor én egy 9 éveshez hasonlítok a 70B-s melleimmel.
2012. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!