Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Artner Attila (Budapest). Jar...

Artner Attila (Budapest). Jar hozza valaki? van rola tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hozzá jártam, nála szültem. Kedves, szimpatikus, nagyon alapos. Minden kérdésemre válaszolt, de nem idegesít feleslegesen dolgokkal. Ja, és mindig kaptam tőle uh képet is. :)

Mondjuk nem olcsó a tarifája az biztos, de valamit valamiért.

2009. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Artnert egy végtelenül megbízható és korrekt pasasnak ismertem meg. Olyan két éve járok hozzá, és minden tekintetben minőségi szolgáltatást nyújt. Romantikus, diszkrét lakásban fogad, kellemes megvilágítással és zenével. Árban talán az átlagosnál többet kér, de ezt bőven tudja kárpótolni, tényleg ízig-vérig férfi. Vastag és életerőtől duzzadt hímtagja van, és nagyon gyengéden, kellő odafigyeléssel követi szinte minden rezdülésed, hamar ráérez mit szeretnél.


Artner úgy tudom, 45-50 éves korig vállal kuncsaftokat, de ha ápolt vagy és nem jelent akadályt, hogy valamivel magasabb költséget vállalj be, akkor szívesen fogad majd, őt tényleg csak ajánlani tudom. Hírdetési oldalon találtad meg őt, vagy csak hallomásból ismered?

(Tudok elérhetőséget és telefonszámot küldeni, ha kéred)


Sok sikert, és kellemes órákat kívánok vele! :)

(34/N)

2009. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves 2.:

Szerintem kicsit eltévedtél az olvasgatás közben, úgyhogy ajánlom figyelmedbe az alábbi témakört, hátha ott több téged illető témát találsz: "Kategória: Szerelem, szex > Szexualitás"

(Az 1.)

2009. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. valaszolo, Artner fogja muteni a petefeszek cisztamat, ezert erdekelne milyen kinek milyen tapasztalata van, de koszonom szepen a hozzaszolast, tovabbi kellemes idotoltest .


Kedves 1. valaszllo,


koszi az infot, mivel mutet elott allok, nem igazan az ar az elso ami foglalkoztat, sokkal jobban erdekel szakmai szempontbol. azert kerultem hozza, mert az en orvosom nem mut, o ajanlotta.

2009. márc. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!