Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az állon lévő pattanások...

Az állon lévő pattanások tényleg nőgyógyászati problémákra utalhatnak?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még nincs 1 éve, hogy kimásztam a zsíros-pattanásos bőr korszakából. Az arcom és a homlokom volt tele, ezek elmúltak szinte teljesen, az államon viszont van 2-3 kisebb darab, amik nem olyan rég költöztek oda, és fájnak, ha hozzáérek.


Plusz 21 éves korom ellenére még mindig rendszertelen a mensim, ha stresszelek (elég egy vizsgaidőszak, mint most), hónapokig képes kimaradni.


Lehet összefüggés?


2011. jún. 5. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán nőgyógyászati, mint sexuális problémára utal. A rendszeres sex eltünteti a maradék pattanást is. A test is kívánja a magáét. Ha nincs más, akkor magad uram....
2011. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, ha túl keveset eszem, vagy stresszelek, akkor nem jön meg 2-3 hónapig a bajom, és az államon fájdalmas, eltüntethetetlen pattanások jelennek meg.
2011. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van az államon pattanás, pedig világéletemben büszke voltam arra, hogy nagyritkán 1-2 ha előjött, amúgy tiszta volt az arcom. Viszont én nem stresszelek és normálisan eszek, ehhez képest mindig van az állmon az utóbbi időben. Voltam nődokinál és kiderült hogy nincs peteérésem ( a pattanások azóta vannak,mióta rendszertelen lett a ciklusom fogigátló után).

Szóval összefüggés nem biztos, hogy van, de akár lehet is..

2011. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy buta hapsi vagyok, de azt vallom, hogy a testnek és léleknek meg kell adni, ami jár. Lehet dicsőségnek betudni az önmegtartóztatást, meg a koplalást, de ez mind csak árt, és előbb utóbb jelentkezik valamilyen formában.
2011. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!