Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyomásra fehéres váladék...

Nyomásra fehéres váladék szivárog a melleimből. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

5 hete volt mellműtétem. Azonnal hívtam az orvosom, azt mondta, hogy ez nem attól lehet, hanem valami hormonális változástól. Ma voltam vérvételen, de még nem tudok eredményt. Igazából kíváncsi lennék, hogy volt-e már valakinek hasonló szivárgás, természetesen nem szoptatás után.

Kicsit meg vagyok ijedve, mert még ilyet nem tapasztaltam soha.


2011. jún. 6. 10:23
 1/2 Nigra válasza:
Magas prolaktin szint okozhat tejcsorgást. Magas prolaktint sok dolog kiválthat pl. egy prolaktinoma a hypofizisben.
2011. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jön valami fehér, de inkább darabosnak mondanám. Akkor szoktam megnyomni, ha nagyon feszít, olyan érzés, mintha egy pattanás lenne ott. Mellműtétem tályog miatt 2x volt, azóta jön ez a fehér valami. Voltam többször dokinál, azt mondták, minden rendben.
2011. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!