Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hámlik és enyhén viszket...

Miért hámlik és enyhén viszket a nemiszervem? (gombára negatív)

Figyelt kérdés

voltam tenyésztésen e.colit találtak:S kaptam rá antibiot. most hüvelyflóravisszaállítós kúpot használok,de még mindig hámlik és néha enyhén viszket,

én ezt nem értem!

tangát nem hordok!

tudom hogy az e.coli a bélben van ,és vmilyen oknál fogja mégis a hüvelybe került,de mivel már beszedtem a megfelelő gyógyszert miért hámlik????

hugycsőbe nincs e-coli mert voltam vizelet vizsgálaton is:S

én nagyon szomorú vagyok!


2011. jún. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem regenerálódott teljesen. Ha nem múlik, menj vissza a dokihoz.
2011. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

folyamatosan megyek:S ők se tudnak semmit.

már 2. alkalommal jött vissza a coli.amit nem értek mert tudom hoyg kell kitörölni már bocsi hoyg iylet írok és wc előtt után kezet mosok.Takarítás midnig van:S

a hámlás azért zavar mert arra gondolok hoyg nem pusztult el! pedig 5 napig szedtem napi 2-t !most meg kúpozok.és tudom hoyg nem a kúptól van mert ezt már korábban is tapasztaltam már

2011. jún. 6. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumok nem tudják megszuntetni az Escherichia colit.A kupok sem.Csak elleplezik a tuneteket,de a fertozés ugyanugy megmarad,és a szovetekben és a nyálkahártyában,hegesedést és további szovodményeket okoz.

Keress fel egy tapasztalt természetgyogyászt.Ismerosom is igy gyogyult ki az évekig tarto huvelygyulladásbol.

2011. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na hát ez egyáltalán nem bíztató!
2011. jún. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!