Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 44 éves vagyok,25-26 napos...

44 éves vagyok,25-26 napos ciklussal. Most 21 napra jött meg, úgy tűnt,3 nap után elmúlt, de még mindig,7 napja vérzek, és most erősebben. Citológiám rendben,1 hónapja voltam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A citológiai vizsgálaton ultrahanggal is megnézett a doki?

Sok oka lehet egyébként. Pl. a korai menopauza. Vagy ciszta, mióma stb.

2011. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ultrahanggal nem nézett. nagyon érzékenyek, és duzzadtak a melleim is.
2011. jún. 8. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes volna megnézetned magad, mert az erős vérzés oka lehet pl. ciszta (ami ebben a korban nem ritka), amit csak így láthat.
2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából nem mondhatom, hogy nagyon erős, inkább az a gondom, hogy sokkal tovább tart, mint szokott, és 1-2 napig barnás volt, most meg élénkebb piros.
2011. jún. 8. 14:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, mert még mindig, 10 napja vérzek. Doki csak kézzel vizsgált, közölte, hogy nem kell izgulni, van ilyen, hogy tovább tart, és felírt oflogen, és norcolut tablettát. Azért nem lettem okosabb, mert azt még mindig nem tudom, mi okozza ezt.???
2011. jún. 10. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Oflogen antibiotikum, a Norcolut menstruációs cikluszavarokra való.

Szerintem most várd ki, hogy használnak-e a felírt tabletták. Ha nem, akkor marad az orvos (esetleg magán úton, hogy alaposabb vizsgálaton ess át). Javulást!

2011. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. Remélem, hogy ez nem csak a tünetek eltüntetésére lesz jó.
2011. jún. 10. 19:26
 8/11 A kérdező kommentje:
még mindíg van kevés rózsaszín nem is tudom ezt már minek hívjam! Mellek feszülnek, hasam fájdogál,mintha meg akatna jönni.
2011. jún. 16. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, és műszeres vizsgálatot is kérnék, hogy pontosan tudjam az okot, hiszen csak akkor nyugszik meg az ember.
2011. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem 44 éves korban erőssen lehetséges a változókór, főleg amit fennt leírtál. Ilyenkor a menszi mindig vacakol, én úgy tudom aki bekerül a változókorba az, van amikor nagyon vérzik és görcsöl, van amikor 1 napig tart csak a menszi, van amikor 2 hétig, van amikor kimarad, van amikor 1 hónapban 2X jön meg. Tehát össze-vissza Tünetei még a hőhullám is.

Szóval szerintem már bőven benne vagy abba a korba hogy változókorba beleess, de szerintem is kérdezzd meg a dokit

2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!