Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, mi csináljak? :S

Segítség, mi csináljak? :S

Figyelt kérdés
Na az a helyzet, hogy szeretnék melltartót. Az osztályból mindenkinek van, csak nekem nem. Pedig nekem a legnagyobb... Nem merek szólni róla anyának, venni egyedül meg nem akarok.
2011. jún. 8. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:) Szólj nyugodtan Anyukádnak. Neki is van, nem? Tudom, ezek elsőre kínos beszélgetések, de nem fogja leharapni a fejed, ha megkéred, jöjjön el veled, mert így kényelmetlenül érzed magad.
2011. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
jobb lenne ha szólnál az anyukádnak mégis ő mos rád
2011. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen tudom, mert már amúgy beszéltünk csomószor a "havi bajról" (nekem még nincsen). csak ez még kicsit ciki. :)
2011. jún. 8. 16:09
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha Anyukád is látja, hogy akkora melled van, hogy már tartani kell, akkor miért nem mersz neki szólni? Neki nem egyértelmű, hogy egy nagymellű lánynak melltartóra van szüksége?
2011. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Nem értem, mi a ciki abban, ha melltartóra van szükséged? Akkor az is ciki, hogy lány vagy?
2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért ciki, mert így ilyen dolgokról nem szoktunk beszélnii. amúgy olya ciki amikor egy testresimulós polóban vagyok is átlátszik a mellbimbóm :S
2011. jún. 8. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor anyud is elég figyelmetlen,mert ha látja fejlődik a lánya és ehhez nem kell levetkőzni,mert polón keresztül is látszik ez,akkor már neki kellett volna rég topot venni,ez lenne a természetes.De egyedül is lemehetsz várásolni,vannak próbafülkék,lehet topot és melltartót is kapni.Menj nyugodtan egyedül,vagy barátnővel.Semmi ciki nincs benne,csak ha mi tesszük azzá,te tedd meg az első lépést,és ha majd te leszel anyuka akkor a te lányod majd minden zavar nélkül tud veled ilyen dolgokról beszélgetni.Úgy látom értelmes lány vagy,te nyiss anyukád fele,lehet az ő anyukája is zárkozott volt ebbe a témába,de te magad is tudsz változtatni,hogy a továbbiakban ez ne így legyen,hisz nem sokára nagylány leszel,aztán ott lesz az első barát és így tovább,sokkal jobb ha ezeket megtudod majd beszélni vele.


Állj elé és mond el neki.Sok sikert,remélem segítettem,ha még sem mernél beszélni vele,akkor egyedül,vagy barátnővel menj vásárolni.:)

2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó, rendben köszönöm a választ. :) lehet hogy inkább szólok neki, mert ha elmennénk és vennék a barátnőmmel, valószínüleg kiakadna :S
2011. jún. 8. 18:54
 9/13 A kérdező kommentje:
a barátnőm anyja megmondta a barátnőmnek, hogy ő nem fogja engedni, hogy 30 éves koráig melltartót hordjon. azt mondta, hogyha kell, betör hozzá és kiveszi a szekrényből, utána pedig elégeti... ez normális?-.-
2011. jún. 8. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
nem az anyuája beteg,akkor mit akar,hogy mindenki láthassa a gyerekét félmeztelenül,mert a polón átlásztik,beteg az anyukája,az a kislány melle,szóval anyuka nem szólhat bele.
2011. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!