Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák elleni oltás....

Méhnyakrák elleni oltás. Beadassam?

Figyelt kérdés

Jött levél háziorvostól,hogy be adathatóm kedvezményesen én is miegymás.

Kérdésem érdemes beadatnom? Esetleg akik megkapták már valami panasz utána vagy bármi?


2011. jún. 8. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Van itt egy téma Silgard vagy Cervarix,engem is ez érdekelt,nekem azt tanácsolták hogy ne.
2011. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Uristen, be ne adasd!!!!

Minden oltas tele van mergekkel.

Ebbol amcsiban most nagy balhe van, hogy a gyermekoltasokban higany van ami osszefuggesben van az autizmussal.

Ha nem muszaly akkor semmi oltast ne adass be!!!

2011. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jött ilyen levél. Én sem tudom, hogy mit csináljak, bár idáig a környezetemben csak egy valaki mondta, hogy érdemes, de ő is férfi volt.
2011. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Feladva elveimet vitába szállok:

A rossz, csúnya, mérgező, ördög teremtette védőoltások eliminálták Európából a járványos gyermekbénulást, miattuk a gyermekek nagy része már nem szenved mumpsztól, szamárköhögéstől.

Eldöntheted, hogy kire hallgatsz. Azokra, akik a véleményüket a story magazinra alapozzák, vagy akik ezt tanulták.

A védőoltások tagadása végülis jó eséllyel hozzájárul a természetes szelekció visszatéréséhez.

2011. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a védőoltások mellett vagyok, de a dokim szerint a méhnyakrák elleni nem ér annyit, amennyibe kerül.

Ugyanis nem véd minden típus ellen, és méhnyakrák sem csak a vírusok miatt alakulhat ki. Tehát mindenképp el kell menni évente szűrésre. Ha pedig az ember normálisan jár szűrésre, akkor időben észreveszik a bajt, és 100%-ban kezelhető.

2011. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

1. Ne félj a higanytartalomtól, az azért kell,hogy a szervezeted reagáljon az elölt kórokozókra,így tanulja meg,hogy az amit beadnak neked az rossz, vigyázni kell vele.

2. Én már 5 éve megkaptam az oltást,semmi bajom nem volt tőle, semmi láz meg ilyenek. Viszont ha be akarod oltatni magad arra vigyázz, hogy mind3 oltást megkapd, vagy vedd meg előre, mert nálunk volt aki nem tudta a 2.at megszereni.Pl ez szokott lenni a kullancsos oltással is,hogy elfogy.

3. Még a háziorvosom is beadatta magának miután én megkaptam, ami lehet másoknak nem számít, de nekem elég jó megerősítésnek.

4. A védőoltások nagyon fontosak, akik pedig azt írogatják,hogy veszélyes, kérdezzék meg maguktól: Egészséges vagyok?Láttam már kanyarós, torokgyíkos gyereket?

5. Az influenza elleni oltásokat viszont életerős,egészséges embereknek beadni feleslegesnek tartom, vannak akiknek szüksége van rá, de minden évben beadatni mondjuk egy 20 éves fiatalnak, értelmetlen.

2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak néhány félreértés tisztázására. Ez a vakcina nem is a méhnyakrák ellen van, hanem a HPV (bizonyos karcinogén szerotípusai) ellen, mivel a méhnyakrák rizikófaktorai között legnagyobb súllyal a HPV fertőzés áll. Monogám, és netto is kevés partner "érintésével" a rizikó csökken, ez mondjuk egészen nyilvánvaló.

A higany meg nem higany, hanem tiomerzál, egy szerves higanyvegyület, ami ürül, és kvázi tartósítószerként van a vakcinákban (meg pl. orrcseppekben).

2011. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Gratulalok! A medai es a korzeti orvos sikeresen atmosta az agyatokat, ami a "VEDO"oltasokat illeti. Nyugodtan oltassatok be magatokat a piacon megtalalhato mindegyik vedooltassal es majd a vegen meglatjuk, h ki marad egeszseges. De remelem nem szaporodtok, mert az utodaitok is ilyen agymosottak lesznek, az pedig nem lesz jo nekunk, vedooltas ellenes EGESZSEGES embereknek!


Ui: a h1n1-et ki ne hagyjatok, az a kedvencem!

2011. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: És neked ki mosta át az agyad? Te honnan szeded, hogy a védőoltás káros?
2011. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem akarok okoskodni, de ha nem akarsz betegséget akkor igen. Nem fáj. Én tegnap kaptam meg a harmadikat. Most érzem csak. Igaz nemi betegséget megkaphatsz, mivel ez csak a méhnyakráktól véd, de én beadatnám...Én is úgy voltam vele, hogy nem aztán belegondoltam, hogy mi van ha elkapom valahonnan? Ezért beadattuk. És hülyeség, mert ezt az oltást igenis ajánlják. Anyukám is egészségügyben dolgozik, és ő tudná, ha lenne valami benne, mert volt ez a H1N1 és azt is mondta h azt be ne adassuk, mert az sz*rt se ér, már bocsánat a kifejezésért...

Szóval...én beadatnám...

2011. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!