Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurutom van, elég erős....

Hólyaghurutom van, elég erős. Évfordulónk lesz, tartózkodnom kell a szextől?

Figyelt kérdés

Tegnap óta iszonyatosan fáj az alsórészem ettől a betegségtől, elmentem dokihoz, kaptam gyógyszert. De szombaton lesz az 5 éves évfordulónk a párommal, nem szexelhetek így ha jobban leszek? Vélemény?


23l


2011. jún. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az egészséged csak többet ér mint egy szex. Az évfordulót másképp is meg lehet ünnepelni.
2011. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha ez már egy ilyen komoly kapcsolat, akkor szerintem nem ez az első eset, hogy beteg valamelyikőtök, és nem ajánlott a szex. Szerintem beszéld meg vele, mondd meg, hogy mi volt az orvosnál, és majd bepótoljátok az ünneplést. egyébként szerintem majdnem ugyanez lenne a helyzet akkor is, ha éppen most menstruálnál..akkor is tabu a szex. szerintem akkor sem verné ki a hisztit a párod, ha elmarad az ünneplés, ha meg igen, akkor el kellene gondolkodni a kapcsolato jövőjén...
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert az mar 4. nap lesz elvileg meggyogyulok. A kerdes, hogy mennyi ido mire szexelni lehet. Természetesen kibirjuk amig kell.
2011. jún. 9. 22:43
 4/6 anonim válasza:
Szerintem addig, amig a gyógyszeres kúra tart.. Ha egy hetes antibiotikumot kaptál,akkor szerintem addig nem tanácsos, ha kicsit hosszabb ideig tartana a kezelés, akkor az utolsó napokban már megpróbálhatjátok. (am nem tudom, tudod-e, de az antibiotikum üti a fogamzásgátlót...szóval...)
2011. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dora86 válasza:
Szia ! Addig nem szexelhettek míg el nem múlik minden panaszod utána szabad a pálya!! ;)
2011. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az antibiotikum felboríthatja a hüvelyflórát és megfertőzheted a párodat is,ha ez nektek megéri,hajrá,nem is beszélve a húgyúti dolgokról...ha elmúlik minden tüneted és abbahagytad az összes gyógyszert,voltál kontrollon-ha kell és a doki gyógyultnak minősített,akkor mindent bele
2011. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!