Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ennyire ciki, hogy...

Tényleg ennyire ciki, hogy szűz vagyok? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Szoktam segíteni egy lovardában. Az egyik nap a lovarda tulajdonosával (egy középkorú hapi) kettensben maradtunk, én tettem dolgomat és egyszer csak rákérdezett, hogy van-e barátom. Mondtam, hogy nincs. Kérdezte, hogy volt-e már. Mondtam, hogy nem. Erre megrökönyödve kérdezte, hogy "akkor még szűz vagy???". Nem válaszoltam neki, mert már így is sok volt, hogy kérdezősködik. Aztán újra rákérdezett, akkor modntam, hogy igen. (nem is tudom miért mondtam, nem gondoltam, hogy ellenem fordítaná).

Aztán jött az egyik ismerőse és neki is elmondta, miközben én a lovakat pucoltam. Amikor odamentem hozzájuk, furán néztek rám és röhögtek.

Nagyon kiakadtam, félre vonultam és sírtam, mert már nem bírtam, nem is gondoltam, hogy ez ekkora baj lenne és ciki.

Később jöttek a szüleim értem, én akkor már nem szóltam hozzá, aztán elkezdett dicsérni a szüleimnek, hogy milyen ügyes vagyok meg szorgalmas...


Azóta is van, hogy néha felhozza a témát: "na lefektettek már?"


Mit gondoltok?



Ja és nem kapok pénzt a segítésért cserébe, csak a lovak miatt járok le.


2011. jún. 10. 15:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
21/L
2011. jún. 10. 15:59
 2/23 anonim válasza:
66%
Büszke lehetsz Magadra és nyugodtan járj EMELT fővel. A többi a BUNKÓ! 31 Ffi.
2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna elmondanod neki..nem azért mert ciki hanem h elkerüld a kellemetlenségeket.Mindenkinek a magánügye kivel fekszik össze.

Az ilyen primitív embereknél szokott lenni hogy olyan ez mint a lóverseny :)minél előbb minél több partnerrel annál jobb közben lehet nem is élvezik az egészet...

szóval nem ciki de gondold meg kivel beszélsz meg ilyen infókat.

2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki !! Nyugodj meg, Ők szégyelhetnék megukat h nevetnek rajtad. Inkább azokon kéne nevetniük akiknek 13-14 évesen már volt szexuális kapcsolatuk.Ne siess vele, akkor jön el az idő ha ugy érzed megtaláltad azt a fiút aki megérdemel. Aki kinevet, az meg egy majom! 19/L
2011. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ja és én 20 éves vagyok szintén nem volt még meg a nagy dolog annak ellenére hogy volt pasim 2 komolyabb.Egyikkel sem feküdtem le mert úgy éreztem nem szeretem őket eléggé ahhoz és jól is tettem...mert utólag elég jól megaláztak(mondjuk csak az egyik)

Szerintem nem az a lényeg h minél előbb túl legyél rajta hanem hogy jó élmény legyen.Sokat számít a későbbiekben.

2011. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is akartam elmondani, valahogy csak mondtam, nem is gondoltam, hogy vannak ilyen emberek :((
2011. jún. 10. 16:09
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb vágd a képébe, hogy amíg minden férfi ilyen bunkó, addig szűz is maradsz!

Amúgy se neki terem a babér, úgyhogy koccolhat. Keressen egy formás seggű kancát, rakja meg, és hencegjen el vele, milyen jó a nemi élete.


Az ilyen egy primitív tajparaszt. A helyedben elpanaszolnám apámnak, milyen bunkó az illető, és borítékolható, hogy legközelebb megborítja, mint a sz.ros talicskát...


A legjobb lenne, ha keresnél a közelben egy másik lovardát, ahol tudsz segíteni, egy okos, ügyes, szorgalmas lánynak mindenhol fognak örülni, aki ingyen ellátja ezt a munkát. :)))


Hidd el, nincs azzal semmi baj, hogy ki szűz, ki nem szűz, ez se nem érdem, se nem kiváltság.

Ha már egyszer lefeküdtél volna valakivel, akkor gondolod, hogy jobb lenne?

Vagy ha 13 éves korod óta a fél megye átmegy rajtad, és többen ismernek meg pucéran, mint felöltözve?


Kellemetlen az ilyen helyzet, de a helyedben megpróbálnám akkor is "büszkén viselni", mert igen nagy ritkaság, hogy egy lány képes várni a szerelemre, és nem dobja magát oda valakinek egy diszkóban, hogy ne legyen szűz. Aztán reggel meg semmi se változik.


Ha van a lovardának vezetője, ott mindenképp érdemes panaszt tenni, hogy zaklat a férfi (nehogy azt hidd, hogy csak kíváncsiságból érdekelte, hogy van-e barátod, meg hogy szűz vagy-e) és megemlíteni, hogy vagy leállítják és bocsánatot kér, vagy otthagyod a lovardát, de sokan tudni fogják, hogy mi volt az oka...

Egy szülő se viszi olyan helyre a lánygyerekét lovagolni, ahol ilyen megeshet vele.


Sajnálom. :(

2011. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is eljönnék onnan a helyedben ahol ilyen palik vannak...
2011. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem ciki de ma már kb mindenki annak tartja...Ha félsz hogy röhögni fognak emiatt akkor ne mondj valamit, ha kérdezik hogy volt-e barátod, kérdezz vissza hogy "miért?" vagy "miért érdekel?" vagy valami..ha nem azért mert érdeklődnek irántad akkor tereld el az egészet vagy válaszolj úgy hogy ne mond el a lényeget. Evégre mi köze hozzá?
2011. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak furcsa, főleg a mai világban. De ehhez senkinek semmi köze, főleg nem az ilyen tajparaszt fazonoknak. Sajnálom a dolgot. Keress egy másik lovardát, vagy pedig panaszold be a hapsit, hogy állítsa le magát. Egy 19 éves szintén szűz:)
2011. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!