Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim gyanta/borotva? Folyt.

Intim gyanta/borotva? Folyt.

Figyelt kérdés

Lányok v. asszonyok !Van olyan közületek, aki nem esik neki naponta alsó tájékának?

Lehet, hogy én vagyok nagyon ódivatú és maradi,de én nem gyantáztatok, nem borotválok odalenn! Régen ez nem volt divat,ma meg szinte mindenki csupaszít.

Oké, van előnye is , de hátránya is bőven.

A pasitok miatt teszitek, vagy van egyéb oka is?

A Jóistenke nem véletlenül teremtette oda a kis szőrzetet,fontos védő szerepe van...többek közt.Vélemények?


2011. jún. 11. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A férjem elvárja, hogy csupasz legyek. Amíg szingli voltam, nem foglalkoztam vele különösebben, hisz nem látta senki.

Mostanra annyira megszoktam, hogy ha kicsit kinő, akkor zavar. Így sokkal higiénikusabb.

2011. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

én azért is leszoktam szedetni, mert ha fürdőruhában vagyok azért elég undorító ha kilóg.. meg nem kell teljesen leszedni, csak ízlésesen.

20/L

2011. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek : "a férjem elvárja.."hát ez az:)

Második: természetesen nem a bugyiból, tangából stb. kilógó szőrőkre gondoltam, azokat én is leszedem...

2011. jún. 11. 16:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap, a barátnőm 1-2 hetente szedi le, tökéletes így. Régen nem szedte le ő sem, nem lázongtam, magától szedte le, és neki is kényelmesebb így.

Az érvelésed kicsit sántít, ennyi erővel a jóistenke nem véletlenül tett a férfire sem szakállt, legyen mindenki Mózes-ábrázatú.

2011. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elsőnek. lehet hogy higiénikusabb, de egyáltalán nem egészéges. sokkal könnyebben bejutnak a bacik.
2011. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én sem szedem le, viszont a bikinivonalról mindig

nekem így kényelmesebb

egyszer szedtem le teljesen de szörnyű volt

viszketett, kényelmetlen volt stb..

18/L

kérdező Te hány éves vagy?

2011. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem úgy tünik,mintha a kérdéseddel leszólni akarnád azokat, akik szörtelenítenek. Nem véletlenül teremtette oda Isten... hát, ha így állunk a dologhoz, akkor a betegségeket sem szabadna gyógyítanunk és a barlangban kellene a mammutot marcangolnunk. :D Úgy gondolom azért volt jó úgy régen, mert nem tudtuk, hogy jobb is lehet. Higiénikusabb, esztétikusabb. Orális szexnél sem egy élmény a szört szedni a szájból.
2011. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocs de senkit se akartam leszólni, csak a véleményekre vagyok kiváncsi, már ha ez így felmerült!

Mindenkinek szíve joga azt tenni a szervezetével, amit akar.

De: ugyebár az arcszörzet leszedésével azért nemkap az illető komolyabb betegségeket(max,kipattogzik a bőre:)

A lenti tájék érzékeny,rengeteg korokozótól véd meg a nemi szőrzet,akármilyen hihetetlen.

Aki nem borotvál, az nem azt jelenti, hogy ápolatlan,igénytelen!!

na jah, a szőrt senki se szereti köpködni,de ha szeretsz vkit SZERELEMMEL és ODAADÁSSAl,ugye egy kis pamacs még nem zavaró...elfogadod úgy, ahogy van.

2011. jún. 11. 17:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 32 éves vagyok.
2011. jún. 11. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak így megfelel és neked is, akkor nem téma. De a fanszörzet védelmi szerepe mellett azért említsük meg, hogy ha alul is meghagyod(márpedig meg kell ha a védelem az oka, hisz a szeméremdombon levönek 0 a védelmi szerepe), akkor jó tudni azt is, hogy az ottani szörszálak úgy utaztatják a kórokozókat egyik nyílástól a másikig, mint a lián a kismajmot.
2011. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!