Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, hogy egy sovány...

Tényleg igaz, hogy egy sovány lánynak előbb megjön az első, mint egy ducibb lánynak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2011. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én épp fordítva hallottam, de szerintem nem igaz egyik sem
2011. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hülyeség.
2011. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
van rajtam 4 kiló felesleg, és a bnőim ezzel piszkálnak, hogy akkor nekem sose fog megjönni (mellesleg az egyiken van úgy 10 kg felesleg, azon kivűl egyikek se jött még meg..)
2011. jún. 11. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem ettől függ...
2011. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
12. énvagyok a a második legfiatalabb, mégis én rendelkezek közölük a legtöbb kerékkel (ha értitek).
2011. jún. 11. 16:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Ajj, istenem, hülyeség:) nincs jobb dolgotok, mint butaságokkal zrikálni egymást?:) ez ugyanolyan 'városi legenda', mint hogy a vörös csajok tüzesek, a szőkék buták, és fene tudja mi egymás:P
2011. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Márpedig a mi osztályunkban annak a két lánynak jött meg először, aki a legducibb volt, és annak a lánynak 8. végéig se jött meg a vérzése.

Az se titok, hogy ha egy adott százalékot nem éri el a testzsír, nem termelődik a megfelelő hormon, ami a vérzéshez kéne.


Szerintem az sem újdonság, hogy ha valaki koplalni kezd, akkor ki is maradhat a vérzése.


Na akkor most kinek van igaza?

A barátnődnek, vagy mindenki másnak? :D

2011. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én teljesen egyetértek veletek. igazából azzal tisztában vagyok, hogy más egyéb dolgok miatt irigyek rám (én vagyok a legérettebb) és az egyik többször is azt hazudta nekünk, hogy megjött neki, de lebukott hogy mégse... szóval, lehet hogy emiatt is piszkálnak.
2011. jún. 11. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!