Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 10 napja vérzek. Szúrkál...

Már 10 napja vérzek. Szúrkál a bal petefészkem. Miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
voltam. ultrahangra nem küldött. norcolutot írt, meg antibiotikumot, amit nem lehet kapni. :-(
2011. jún. 11. 18:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha még tovább vérzel, nagyon le fogsz gyengülni, szóval nem gyerekjáték, holnap menj a nőgyógyászatra.

jobbulást kívánok.

2011. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
továbbra is vérzek, de ami a nagyobb gondom, az éjszaka nagyon erős alhasi görcsre ébredtem, kétszer is!
2011. jún. 12. 08:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Norc.t szeded?Hány napja,milyen adagban?Milyen antib.t kaptál mellé?

Hány éves vagy?BMI indexed?Az elmúlt időszakban nem fogytál/híztál?

Norc.mellett a vérzés el fog múlni,majd elvonásos vérzés formájában újra megjön,ha abbahagyod.A hasi görcs normális.

2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Még annyit az iménti(ut.) hozzászólásomhoz,hogy ha elmúlik a vérzés UHra mindenképpen menj el.Amíg vérzel felesleges,nem lehet látni normálisan-biztos ezért nem küldött a dokid sem.

Üdv.

2011. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Feltetlen menj vissza az orvoshoz! Gygogynovenyt kezdjel el fogyasztani belsoleg, ez enyhiteni fogja a fajdalmat, de mar a csalannak pl. verkepzo tulajdonsaga is van, tehat erositeni fog. Cickafarkfuteat igyal meg naponta 2 cseszevel, s csalanbol szinten ennyit.
2011. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oflogent írt, de azt mondták a patikában, hogy nem kapható sehol. norcolut napi 2x1, és 5 napig szedtem, már nem szedem. Most nem vérzek már, de nem vagyok túl jól. 44 éves vagyok.
2011. jún. 14. 23:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, BMI 21,6. nem változott a testsúlyom.
2011. jún. 14. 23:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia,


Norc.t szerintem szedd!Jó szokott lenni,legtöbbször 10 napig 2*1 adagolásban szoktáka adni,de 5-7 napig biztosan kell szedni.Nem "vészes" vagy nagy bivaly erős gyógyszer,amiatt ne aggódj.

Miután beszetted 3-7 napon belül megjön egy viszonylag erősebb,akár fájdalmasabb vérzés,és utána rendben lesz.

A súlyváltozást csak azért kérdeztem,mert nagyon fel tudja borítani a ciklust..Nőgyógy.asszisztens vagyok-ezért van kisebb tapasztalatom ez ügyben.

Szerintem semmi komoly ne aggódj,az csak olaj a tűzre:)

2011. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!