Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpeszt hogyan lehet...

Nemi herpeszt hogyan lehet végérvényesen megszüntetni vagy elérni azt hogy minél ritkábban legyenek tünetei (hólyag, fekély)?

Figyelt kérdés
Már nagyon szenvedek attól hogy havonta kiújul és annyit mondtak csak hogy kenjen herpesz elleni krémmel...:(
2011. jún. 11. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha állandóan kújul akkor valami komolyabb baj lehet az immunrendszereddel, vagy krónikus gyulladásod van valahol a testedben.


Vizsgálasd ki magad mindenhogyan, belgyógyászatilag is, és a fogaidat is nézesd át.


nekem is van hpv-m de csak akkor jön ki ha valamim begyullad pl fogam, vagy ha influenzás vagyok éppen, vagy bármi más miatt lázam lesz.

2011. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A HPV nem a méhnyakrák? oO

A herpeszt pedig nem lehet megszüntetni soha..együtt kell élni vele..én tanácsolom neked,hogy ha kijön,menj be a legközelebbi bőr és nemibeteg gondozóba és mondd el,hogy túl sűrűn jön ki és szeretnél rá gyógyszert...én mindig 5x1 herpesint kapok,és mikor először mentem,tök kedves volt a doki,kevertetett nekem gyógyszertárban ilyen fehér pasztát h azzal kenjem megállás nélkül meg azt mondta, hogy minél sűrűbb időközönként kapok rá gyógyszert,annál több védettséget ad..így az első volt februárban,márciusban már csak a szám volt olyan,mint egy lufi,májusban már csak fele akkora volt a szám és azóta nem jött ki(kopkopkop) úgyh merj bátran kérni a dokitól gyógyszert..nem vagy egyedül,nyugi^^

2011. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!