Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenetemnél található...

A hüvelybemenetemnél található egy kis sérülés ami megnehezíti a szexuális életemet. Hogyan lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván még meg nem gyógyul addig nem kéne együtt lenni senkivel sem, ez pl. szerintem egy egész jó megoldás. A másik pedig az, hogy inkább menj el nődokihoz, ő majd ad rá valamit, amivel meggyorsítható ez a gyógyulási folyamat.
2011. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hámosító kenőccsel, és amíg teljesen meg nem gyógyul, a szex mellőzésével.

Ha nem gyógyul, akkor viszont menj dokihoz. Nekem volt egy olyan kis sérülésem, ami sehogy nem akart meggyógyulni. Aztán amikor begyulladt a bölcsességfogam, kaptam a gyulladás lehúzására antibiotikumot. És elmúlt a lenti seb is!! Szóval valószínűleg valamilyen gyulladás volt az is.

2011. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel illik orvoshoz menni. Kapsz rá krémet vagy gyógyszert, ha meg mégsem annyira kicsi, mg az is lehet, hogy összeöltik.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!