Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érdekelnek a fiúk?

Miért nem érdekelnek a fiúk?

Figyelt kérdés

Már minden osztálytársam rohan a fiúk után, kirakják mindenüket stb, viszont én úgy érzem, hogy nincs erre szükségem vagy nem is tudom :S.

Nagyon fura.... 15 éves vagyok és mégcsak fél éve jött meg. Lehet ehhez köze van? Mikor fog engem is érdekelni a párkapcsolatos kérdések?

(Azt megjegyezném, hogy a lányokhoz sem vonzódok, sőt!)


2011. jún. 12. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 15 éves korban nem ennek kéne az elsőnek lennie, lehet h későn érő típus vagy, én egyetemen kezdtem el igazán érdeklődő lenni (tudom, ez már tényleg későn van, de a szuper trendy 16 éves húgon se pasizik)
2011. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolom, hogy az a normális, amit ők csinálnak

emiatt ne érezd rosszul magad

2011. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Későn érő típus vagy. Ezzel nincs semmi baj :)

(de azért ha később sem lesz változás,tedd fel magadnak a kérdést, h a lányok tetszenek-e)

2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem is csodálom, hogy nem vonzódsz a mostani fiúkhoz mert sajnos manapság már nem lehet felismerni az utcán őket, hogy most lány/fiú.15 évesen még fiatal vagy amúgy is.A menő cici villantó lányok meg 20 éves korukra kiéltek lesznek ha így folytatják!
2011. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Későn érő típus vagy, semmi gond.

Egyelőre csak figyeld a fiúkat (1 évvel idősebbet inkább) - és, ha valamelyik megtetszik, csak akkor kezdj el érdeklődni.

Bőven ráérsz még... van, aki csak 20 éves korára érik meg annyira, hogy testi kapcsolatra is gondoljon.

2011. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmiről nem vagy lekésve!
2011. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit később érsz, mint a többiet, de ez nem gond, sőt. Te legalább nem tartozol azok közé, akik úgy vélik, hogy miniszoknyával, magassarkúval és extra mély dekoltázzsal lehet hosszútávra fiút fogni. Sajnos az én környezetemben több ilyen példa is van, de egy közeli lány ismerősöm lassan 1 éve van párkapcsolatba. Mindketten 17 évesek, minden nap találkoznak, nagyon sokat vannak együtt, még suliban órán is facebookon üzenetet küldenek egymásnak, ahelyett hogy figyelnének és tanulnának (megjegyzem, ez a jegyeiken is meglátszik). Szünetben pedig sokszor azt hallgatjuk, hogy a csaj a pasiról beszél alpári stílusban, elhordja minden sz*rnak stb. Szerintünk ez csak érdekkapcsolat. Arra jó, hogy mások előtt mondhassák, hogy a csajom, a pasim, de igazából elég sokat veszekednek..

Én úgy vagyok vele, hogy vágyok már egy normális párkapcsolatra, de nem akarom erőltetni, abból úgy se sül ki semmi jó. Ha majd jön valaki, akkor igen, odateszem magam, megpróbálom a legtöbbet kihozni a dologból, de csak azért nem ugrok bele kapcsolatba, hogy elmondhassam, van barátom.. Nekem nem ezért kell, hanem az érzés miatt. A szerelem érzése miatt..

16/L

2011. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már orgazmusod?

Komolyan kérdezem, engem is csak utána kezdtek el érekelni a fiúk, előtte fel nem bírtam fogni, hogy mit eszik a többi lány rajtuk.

2011. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első orgazmusom a barátommal volt, és előtte is érdekeltek már a fiúk. Na jó, nem ennyire mint most :)
2011. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, persze, engem is, de teljesen máshogy. :)

Nem tudtam én sem, hogy leszbi vagyok vagy mi van, mert szexuálisan rohadtul nem vonzódtam a fiúkhoz, de rájöttem, hogy a lányokhoz sem. Aztán rájöttem, hogy frigid vagyok egy gyerekkori hülyeség miatt.

Aztán 19 évesen kicsit illuminált állapotban 6 óra alatt sikerült eljuttatnom magam a csúcsra.

Ez 1 éve volt és most kicsit hülyén érzem magam, mert néha úgy viselkedem mint a tinik...persze olyankor észre veszem magam, csak ciki a dolog. :)

2011. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!