Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek már több, mint 1,5 éve. Mennyi esélye van, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Jún.5-én vasárnap kezdtem el szedni a havi adagom,de véletlenül azóta 2 tablettát is elfelejtettem beszedni (jún.10. péntek,amit szombaton vettem be illetve jún.12.,amit pedig ma vettem be). Így kétszer is kettő tablettát vettem be,az egyiket a szedés első,a másikat a második hetén. A párommal pont a 2 "kihagyás" között voltam együtt,illetve a múlt héten,mikor elkezdtem szedni a tablettát. Utána olvastam és megnéztem a betegtájékoztatót és kiegészítő védekezést kell alkalmazni,ami a legkevesebb,de szerintetek mennyi esélye van a lehetséges terhességemnek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés, de van rá esély. Az ilyen szempontból lényegtelen, hogy mióta szeded.
2011. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!