Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hüvelygomba...

Menstruáció alatt hüvelygomba - mit tudnék csinálni a tünetek enyhítésére, megszüntetésére?

Figyelt kérdés
egyszerre a kettő, ráadásul szombat van, a dokim meg leghamarabb csak kedden rendel, máshoz nem szívesen mennék (ha muszáj, akkor igen). szóval szeretném keddig kihúzni valahogy, hogy a tünetek ne erősödjenek, mert már így is elég kellemetlen (viszket, ég, csíp...). van valakinek valami tippje hogy mit csinálhatnék ebben a helyzetben? hallottam a joghurtos tamponról, azt szeirntetek menstrúáció alatt is kipróbálhatom?
2009. márc. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a jughurtos tampon nem jó a hüvelygombára, csak (amikor nincs gombád) segít visszaállítani a hüvely egyensúlyát, de akkor is elég pár percig bent hagyni, és igazából nem sokat ér...

Szerintem ez most neked nem fog segíteni.


Esetleg próbáld meg így a kapszulát, lehet kicsit többet kell, mert ugye kifolyik... mást sajnos nem nagyon tudok. Keddig talán nem rosszabbodik a helyzet.

Azért jobbulást!

2009. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Canesten krémed nincs otthon, az égő viszkető érzés mindjárt jobb lesz ha használ, ha nem marad a nőgyógyász. Előbb utóbb mindenképpen.
2009. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Milyen kapszulára gondolsz? hüvelykúpra? azt szabad ilyenkor használni?


Canesten krémmel kenem magam, egyelőre nem nagyon használ, igaz még csak egy napja használom!

2009. márc. 21. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én pl. canesten tablettára gondoltam vagy ilyesmire.

Ha van otthon tablettád próbáld ki, max ha nagyon csíp kiveszed, és kiönlíted magad a zuhanynál langyos vízzel. (de ott nincs seb, szóval szerintem nem csípne.


Esetleg bemész gyógyszertárba elmondod, hogy épp megvan de mégis kéne valami amíg fogad az orvos, biztos tudnak javasolni valami tablettát.


De szerencsére keddig már nincs sok idő.

2009. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mára már a nyirokcsomók is bedagadtak a lágyékomnál és hőemelkedésem is van, úgyhogy fogtam magam és elmentem az ügyeletre. ott közölték velem, hogy nem tudnak megvizsgálni, még kívülről sem néztek meg, semmit nem adtak (gyógyszert), mert hogy nem adhatnak, és hogy kenjem magam canesten krémmel, de kúpot nem használhatok, ameddig menstruálok. szóval nem lettem okosabb. vettem közben grapefruit mag olajat és anti-candida teát, ezeket iszom, persye javulás nincs, csak remélni tudom, hogy rosszabb már nem lesz.
2009. márc. 22. 20:56
 6/6 anonim válasza:
Grapefruit mag kapszulát próbáltam ki,csak pár napja szedtem és már enyhítette is a viszketést!
2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!