Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj de nem akar múlni,...

Nagyon fáj de nem akar múlni, meddig fog tartani? FONTOS! 14/ L

Figyelt kérdés
2 napja megvan, de most úgy fáj már egy fél órája hogy alig bírom ki! Hányingerem van és iszonyatosan görcsöl a hasam. Vettem be algoflex fortet meg még egy pár görcsoldót de semmi nem segít! Volt már vmelyikkőtöknek hasonló fájdalma? És ha igen meddig tartott és hogy múlasztotta el? :ˇ((
2011. jún. 13. 12:40
 1/7 anonim válasza:

óó igen, én minden hónapban szenvedek, nekem is elviselhetetlen hányinger, és egyik pillanatban ráz a hideg, utána majd megsülök. nekem se hatnak az ilyen tornagyakorlatok, stb. inkább veszek be gyógyszert. apranaxot szoktam bevenni, de azt csak recepttel lehet kapni, mert elég erős, de hát más nem segít:/ kérd meg az orvosod hogy írjon fel, és tarts ki! : )


15/L

2011. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm!! De jelenleg sajna nincs orvos! De remélem 1-2 óra múlva elmúlik!Sose volt még ilyen! :/
2011. jún. 13. 12:50
 3/7 anonim válasza:
a legjobb terápia a mozgás! én is mindig szenvedek! de ha nem oda figyelek, akkor egész jó! menjetek el valahova a barátnőddel, és akkor nem arra figyelsz, hogy fáj a hasad! nálam ez általában beválik!
2011. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az algoflex csak kb.felora utan hat, es a hatasa kb. 3 orahosszaig tart,amig nem hat,addig tegyel jo melegvizesüveget a hasadra.
2011. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gáz csak az ha felállok még rosszabb! És akkor erős hányinger is rámtör! Szeretnék megszabadulni már tőle! :D
2011. jún. 13. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhányszor nekem is ilyen pokoli kínom van...:(S olyankor egy idő után eljutok arra a hidegrázós,hányingeres szintre,amikor már annyira rosszul leszek,hogy a görcsölést sem érzem,csak a rosszullétet és azt,hogy elájulok...Ezt megelőzni esetemben nehéz volt,mert tablettás fájdalomcsillapítót nem tudok lenyelni,bár többfélét kipróbáltam(összetörve),s ami igazán segített,az a Cataflam csepp!Mindenki szervezete máshogy reagál egy adott gyógyszerre,nekem pl a Nospa és a fent említett Algoflex egyáltalán nem használt,mintha semmit nem vettem volna be...Ajánlom,hogy próbálj ki többféle fájdalomcsillapítót,persze csakis orvos/gyógyszerész ajánlásával!(ha nagyon görcsölök volt már,hogy orvoshoz vittek,ahol kaptam egy,,életmentő"algopyrin injekciót,az is hatásos és legalább hamar intézkedik")
2011. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:) Lassan de múlni kezdett! :))
2011. jún. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!