Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ilyen a hasam?

Mitől lehet ilyen a hasam?

Figyelt kérdés
A köldököm alatt a hasam a bal oldalon,a petefészkem körül kicsit kijjebb van,mint a jobb oldalon,tehát nem szimmetrikus.8 hónapja szültem 3.babámat,és picit a hasizmaim is szétcsúsztak,egészen a hasam aljáig.Egyébként terhesség alatt is kijjebb volt egy picit a bal oldalon a pocim.45 kg vagyok(ilyen az alkatom)és ezért látom.Másnak is van ilyen?A szétcsúszott izmoktól lehet?Vagy mitől?
2011. jún. 13. 14:57
 1/3 anonim válasza:
Erre mindenképpen ügyeljen. A meggyengült hasizmok mellet könnyen kialakulhat sérv is. annak kizáródása pedig életveszélyes állapot.
2011. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs gerincferdülésed?

Nekem is ilyen, nekem el is van picit csavarodva a gerincem, ezért egyik oldal kintebb áll, mint a másik, a hátam, csípőm is. :S

2011. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45 kg? jézusom, pajzsmirigyed nézetted más??????....amúgy meg 45 kg mellett, az is meglátszik rajtad, ha egy alma van a gyomrodban
2011. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!