Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez általános dolog hogy a...

Ez általános dolog hogy a mammográfián lekezelöek, flegmák megalázzák a nőket? Nagyon elkeseredtem hogy mindenhol ez van vagy csak a Kapás utcai SZTK-ban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Valamiért én is ezt tapasztaltam.


A nőgyógyászatokon tényleg flegmán és lekezelően bánnak az emberrel.

Úgy, mintha egy retardálttal beszélnének.

Olyan hülye éles hangsúllyal, emelt hangon beszélnek a pácienssel, mintha nem is felnőtt ember lenne, hanem egy magyar nyelvvel hadilábon álló kiskorú gyerek, akit nem kell komolyan venni.


Többek között sok nő ezért ódzkodik a nőgyógyászati vizsgálattól.


Nem csoda, nem csak test vagyunk, lelkünk is van!

2011. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem csak a mammográfián van ez, sok a begyöpösödött EÜ dolgozó, akinek már rég valami mást kéne csinálnia....ahelyett, hogy emberekkel....főleg beteg emberekkel foglalkozik!
2011. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hat sajnos vannak ilyenek, akik nem tudom mit kepzelnek magukrol, es szinte bunkon beszelnek az emberrel.DE anyukam is egeszsegugyi dolgozo, asszisztens, es o is csinal mammografiat, es o mindig nagyon kedves mindenkivel, allandoan dicserik a betegek, meg hogy hogy van ennyi turelme :) Viszont o is mondja, hogy neki is van olyan koleganoje, akire volt hogy mar o is raszolt hogy allitsa mar le magat, hogy lehet igy beszelni egy pacienssel...
2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ebből van kevés, és bár tudom, hogy az Ő helyzetük, fizetésük, és munkájuk nagyon rossz helyzetben van, de egy beteg segítségért megy oda, nem azért hogy megalázzák...még ha rossz helyzetben is van egy ember a munkahelyén...akkor is EGÉSZSÉGES (persze ott is van beteg, de nem ez az elenyésző), és aki vele szembe áll, az BETEG, így tudni kell hol a határ!

Arról nem beszélve, hogy egy beteg embernek pár kedves szó gyakran többet jelent mint a vizsgálat, vagy a gyógyszer!

Olyanból kéne sok mint az édesanyád, akkor még ebben a nehéz helyzetben is jobb lehetne az egészségügy!!!!!!

2011. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez pontosan igy van ahogy irtad, hogy egy kedves szo sokszor borzaszto sokat jelent egy betegnek! Anyu mindig belegondol masok helyzetebe, es tenyleg birkaturelme van. Pedig nagyon sokat dolgozik, nyugdij mellett, es nem fizetik halalra...
2011. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!