Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni rendesen?...

Mikor fog megjönni rendesen? Mitől ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg dologtól függ, de ha valaki esetleg tapasztalt már ilyet, az kérem irja le...


Szóval utoljára április végén volt meg, már több mint 2 hete meg kellett volna jönnie. 3 napja "megjött" de azóta is csak minimális mennyiségű rózsaszines folyásom van, nem is görcsöl a hasam úgy mit szokott. Mikor fog rendesen megjönni? Ez normális? Velem még nem volt ilyen, eddig egy-két alkalom kivételével mindig szinte napra pontosan megjött...


2011. jún. 16. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség?
2011. jún. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy kor jóljönne,hogy mikor jött meg és hogy voltál-e pasival...
2011. jún. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, most érettségizem.

Utoljára április 29-én jött meg és május 5 vagy 6 volt az utolsó nap. Az után voltam együtt a barátommal, meg azóta is többször. Óvszerrel védekezünk, viszont május elején elszakadt, amikor még a barátom nem ment el. Egyből észrevettük és cseréltünk.

Az elmúlt egy hétben pedig 2 tesztet csináltam, mindkettő negativ lett.

Ha nem jön meg, úgyis elmegyek nőgyógyászhoz, csak sajnos kellemetlen tapasztalataim vannak...:\


Köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 16. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok de 3 hónapja késik.Sosem jött meg rendesen,szekunder ammenorchea.Minden hónapban aggódom nem lehetek e terhes.

Valószínüleg most fogok valami fog.gátlót kapni,hormonvizsgálat után.

2011. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szekunder amenorrhoea
2011. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

elképzelhető, hogy csak a stressz miatt történik ez..

velem is volt hasonló, csak nekem akkor egy hónapot kimaradt.

2011. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt Azóta? 🙃
2020. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!