Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betadin oldat fertőtlenítő,...

A betadin oldat fertőtlenítő, csíraölő hatású? (mármint ezt tudom) de az oldatot vízzel hígítva használhatom hüvelyöblítésre?

Figyelt kérdés
mert vhol olvastam h kiírt mindent onnan,minden bacit,és igen itt a kopp! hogy mindent...a jót is..
2011. jún. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az a baj vele, hogy a jót is elpusztítja és az sokkal lassabban épül vissza mint egy esetleges fertőzés...

Lemosásra lehet használni, tehát csak kívülről, de öblítésre semmiképpen.

2011. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,én is így gondolom,hogy inkább hagyom.pár vélemény elég is nekem...megfordult a fejemben,de mire is jó e gyakorikérdések?! :D
2011. jún. 16. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni jód tartalmú hüvelyöblítő tablettát. (Colpo Cleaner). Az igaz, hogy kiírtja a jó bacikat is. Ezért írja ennek a tablettának a betegtájékoztatója is (ha jól emlékszem) hogy utána célszerű tejsavas oldattal irrigálni hogy segítsd visszatelepülni a hasznos bacikat.
2011. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nem lesz belöle. Èn rendbe jöttem töle. Utàna tejsavas oldattal irrigàltam. A sok antibiotikum is ugyanúgy kiírtja a hasznos bacikat, mègis esszük,mert az orvos mondja. Rajtam kísèrleteztek szinte. Mindig ugyanazzal a panasszal mentem vissza,mindig màst írt fel... vicces
2013. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!