Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves kor körül jártok/járta...

30 éves kor körül jártok/jártatok rendszeresen nőgyógyászati szűrésre, tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Tüdőszűrésre évente kell mennem a meló miatt, a nőgyógyihoz meg magánszorgalomból járok évente. Amúgy elég 2-3 évente elmenni.
2011. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tüdőszűrésen elég régen nem voltam,nőgyógyászhoz 16 éves korom óta megyek évente egyszer rákszűrésre és félévente gyógyszerért.44éves vagyok
2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

első: dehogy elég 2-3 évente nőgyógyászhoz menni


igen évente járok, mindkettőre

2011. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10-15 éve még azt mondták,hogy elég 2 évente menni nőgyógyászati szűrésre.Pár éve meg azt mondta az orvosom,hogy évente ajánlatos már menni.Most meg már azt mondta,hogy biztos ami biztos,ő fél évente ajánlja a szűrést mindenkinek.Akkor most döntsd el...
2011. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
függ a családi "örökségtől" rákszűrést évente ajánlott csinálni,de ahol a családban több méh vagy emlőrák előfordult ott fél évente.
2011. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egészségügyi főiskolát végeztem, nekem ne mondd, hogy félévente menni kell... A rák 10 év alatt alakul ki, ezalatt többször is elcsíphetik. Csak a pénz miatt hívogatnak benneteket olyan gyakran, ne legyetek már vakok!
2011. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23:01 vagyok.Igaz nem eü. főiskolát,csak eü.szakközepet végeztem,de szerintem ennek semmi köze ahhoz,hogy a nőgyógyász mint mondott.Ő a fél évenkénti szűrést javasolja,nem kötelező,csak ajánlja.Te döntöd el,hogy mikor mész.Van egy kolléganőm,és neki sajnos nagyon sok nőgyógyászati probléma van a családjában,ő fél évente megy,igaz hogy neki anyukája,nővére,nagynénje mind rákban haltak meg fiatalon.
2011. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs,de a ráknak nem kell 10 év. anyukám minden évben ment, neki egy év alatt lett kettes fokozatú. Azonnal műtötték. ha nem műtik akkor talán még egy éve lett volna. utána még chemot kapott kettőt.
2011. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23:39 nem hármas fokozatú lett?P2 az még jó,Én úgy tudom.
2011. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem a P kettes,a rák.Az azt jelenti,hogy elindult az áttétképződés
2011. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!