Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy ha valakinek...

Igaz az, hogy ha valakinek sokszor fordul elő hogy hüvelygombás megbetegedése lesz az lehet a cukorbetegségtől?

Figyelt kérdés
Ma hallottam ilyesmit meg már olvastam is vhol, h ha valakinek nem jó a cukra akkor előfordulhat gyakran a hüvelygomba. Ebből mennyi az igaz? Vélemények, esetleg tapasztalatok? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 23. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Most egy ember feltesz minden létező candidás kérdést?


Amúgy igaz,de nem következik szükségszerűen egyik a másikából.

2009. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1, Eddig nem kérdeztem ezzel kapcsolatban, szal nem én írtam az elöző ilyen jellegű kérdéseket.

2, Mi számít a gyakorinak ilyen esetben?

3, Köszönöm a gyors választ!

2009. márc. 23. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen igy van. Az elöző válaszoló ha ilyen kedves , tartsa meg magának a véleményét. Nem kötelező hozzászólnia...Gyakran elöfordulhat tőle, de mindig kikell kezeltetni. Diétát sem árt tartani, van kimondottan candida diéta, hogy mit kell elhagyni .De a gombás fertőzés ( ahogyan az elöző kedves válaszoló mondta) nem okvetlenül függ ösze a cukorbetegséggel. Több oka lehet, ezt mindenképp orvos állapitsa meg!
2009. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! És mi számít gyakorinak? mennyi időközönként? :S
2009. márc. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!