Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a szappantól...

Lehetséges, hogy a szappantól van?

Figyelt kérdés

Múlthéten vettem Lactacyd intim mosakodó gélt és 4 napja kezdtem használni minden nap.

Tegnap reggel észrevettem,hogy hüvelygombám van(nagyon hajlamos vagyok rá amúgy is...)

Lehetséges,hogy a szappan hozta elő? másnak csinált hasonlót? vagy ez hülyeség?

Előre is köszönöm.

18L.


2011. jún. 21. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos a hüvelygomba? Tapasztalataim szerint a szimpla szörnyű viszketést hajlamosak vagyunk gombának nézni.


És igen, szerintem lehet. Nem egészséges a túlzott tisztálkodás. Volt egy idő amikor a reklámok hatására én is azt hittem, hogy nem lehet eleget tisztálkodni.

Intim lemosó, intim zuhany, intim törlőkendő folyamatos használata mellette állandóan viszkettem. Aztán többek tanácsára teljesen leálltam róla. Láss csodást minden panaszom elmúlt.

Azért egy héten egyszer a mai napig használom.

2011. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az intim lemosók és társai igen károsak - és nem azért árulják öket, mert annyir jót tesznek, hanem mert drága pénzért el lehet öket adni a reklámok hatására.
2011. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fúha...hát akkor érdemes volt megvennem,én naiv azt hittem majd milyen jó lesz,mert amúgy is annyi gondom van 'lent' állandóan!

Na mindegy.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 21. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Mondom, én is azt hittem, hogy milyen jó lesz. Aztán azt vettem észre, hogy a menzesz előtt néhány nappal esetleg 1 héttel már menetrendszerűen viszketek. Abbahagytam visszaállt a hüvely belső egyensúlya és láss csodát elmúlt. Használom azóta is ezeket a szereket, mert a felfrissülés érzését nyújtják, de nagyon figyelek rá, hogy semmiképp ne vigyem túlzásba.

Úgyhogy kidobni azért nem kell!

2011. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!