Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Péntek-szombat-vasárnap...

Péntek-szombat-vasárnap batalon. Ma megjöt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tudom, tampont kell használnom, már itt is van 4 mini és egy normál löttem. tudom hogy kell felhelyezni kb, de mégis félek.... hogy valami lesz vagy nemtudom elszakad vagy bármi :SSSS
2011. jún. 23. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem szakad az el, ne félj

ülj le és olvasd el a használati utasítást

2011. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod őket!! Felhelyezés előtt erőteljesen húzogasd meg a kihuzószálat, és ha ott nem szakad el/nem csúszik ki akkor nyugodtan felhelyezheted! Időnként majd menj el, és ellenőrizd, figyelj a kézmosásra, és ha fürdesz a tamponnal, akkor utána rögtön cseréld ki! Nyugi... nem lesz semmi baj! Hajráá :)
2011. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké:)) szerencsére nem a balatonba fürödünk, hanem Tapolcán egy hotelbe:)) ott szerintetek nagyobb a fertőzés veszély???

uristenem.... nem merem :SS félek hogy fájni fog.. vagy akármi... :D

2011. jún. 23. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Neem... azért szerintem ilyen hoteleknél kisebb a veszély, mivel ide nem engednek be kutyát, meg semmilyen állatot, így elvileg nem kerül a vízbe az ürülékük meg ilyenek... :)
2011. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

huh:) kicsit megnyugodtam.

de még mindig félek, hogy nem fog kijönni belőlem..:S

és a szaunát is használhatom vele???

2011. jún. 23. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:

11:53 vagyok


Ha esetleg tényleg elszakadna akkor is el tudod távolítani, csak meg kell várnod, míg teljesen megtelik, és akkor (mint a WC-n) erősen kell nyomnod, és egészen addig ki fog csúszni, amíg meg tudod fogni már a két ujjaddal is. :)

Am mindent lehet vele, csak tényleg arra nagyon kell figyelni, hogy a fürdések után mindenképpen cseréld ki! :)

2011. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi tamponod van amennyit leírtál , akkor az szerintem édeskevés lesz...

Szerintem jobb lenne ha fürdűzéshez normált használnál...

(mondjuk én szupert szoktam.)

mindenképpen cseréld minden fürdés után .. ha huzamosabb ideig szeretnél a vízben maradni , akkor 1-2 óránként cseréld . (:

2011. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!