Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kínszenvedés ez a menstruáció?

Kínszenvedés ez a menstruáció?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom néha lemondanék már a gyerekről is csak szűnne meg a fájdalom mert ez elviselhetetlen és havonta rám tör és...gyötör nem tudom kinek hogy de ez a nap én a halálomon vagyok :S és nem túlzok.
2011. jún. 24. 10:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vannak erős görcsoldók ;)
2011. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gyógyszerek bevéve. Orvoshoz nem tudok ki sem tudok kelni az ágyból.
2011. jún. 24. 10:18
 3/22 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudjuk mit érzel:(

Pihenj ilyenkor, ne egyél előtte fűszeres és nehéz ételeket, végezz tornagyakorlatokat, tegyél a hasadra meleg vizes palackot, szedj vitaminokat, görcsoldót, igyál kamillateát... sok apróság létezik, aztán kinek mennyire válik be.

2011. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
orvoshoz menni nem tudsz,de a gépet csapkodni igen...
2011. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor előbb kellett volna gondolkodni. Menj el legközelebb előtte, biztos tud adni erős görcsoldót.
2011. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Részvétem, én is ilyen vagyok, majd meghalok azon a napon(csak az elsőn görcsölök)..nekem a Nospa jött be 2Nospa+1 Algopirin és 1-2 óra múlva rendben vagyok, de sajna nem mindig válik be.


A torna nálam rosszabb rá, valakinek jót tesz, de én is ágyban vagyok aznap..nem sokat tehetünk, tűrünk és igen én is mindig azt mondom aznap hogy bárcsak most meghalnék vagy vmi, de azután eszembe jut h bírjam már ki ezt az egy napot utána már jó lesz:)Ezt is a nőkre bízta a teremtő..mi szülünk, mi mestruálunk, mi szenvedünk, midnent nekünk kell ezen a világon a férfiaknak meg semmi..ha én teremtettem volna az embert egy-egy arány lenne,furán hangzik de ha mi szülnénk, ők is menstruáljanak, megtudnák;)


KITARTÁS!!Tudod hogy elfog múlni, próbálj meg pihenni, vagy hason feküdni az jót tesz. Másnap már nem fog fájni. :)

2011. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jajj, hogy megnyugtassalak kontrázok. Amikor megjött az első nap nekem is olyan fájdalmaim voltak mindig, hogy felállni nem tudtam. Annyit gondolkodtam rajta, hogy mi lesz ha majd munkába állok, nem mondhatom, hogy minden hónapban 1 napot otthon maradok. 2. nap már nem volt fájdalmam, de annyira erős volt a menstruációm, hogy óránként kellett mosdót látogatnom.


Aztán a fájdalom úgy múlt el, hogy már akkor telenyomtam magam fájdalom csillapítóval, amikor tudtam hogy meg kell jönnie. A mennyiségét meg fogamzásgátlóval állították be. na ettől aztán a fájdalom is elmúlt. De rettegek abbahagyni.

2011. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, igaz annyira azért nem voltam a halálomon legutóbb. Nyomj valami meleget a hasadhoz, ha úgy esik jól, terpeszkedj szét az ágyon, de pl én összegmbölyödok :DOlvass, igyál kamillateát, ne gondolkodj ilyeneken, hallgass zenét :D
2011. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De a görcsoldók vitaminok nem segítenek. Idővel el szokott múlni de nagyon fájdalmas.


*telefont csak ágyba leeht vinni ,nem csapkodom a gépet...

2011. jún. 24. 10:27
 10/22 anonim ***** válasza:
Én ha már akkor próbálkozok gyógyszerekkel, amikor már megvan a baj, nem érek el velük sokat. Inkább előtte egy héttel kezdj el valamilyen kúrát, pl. gyógynövény, vitamin, stb. Vannak direkt erre kitalált teakeverékek.
2011. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!