Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális fertőzés, vagy...

Szexuális fertőzés, vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Tüneteim : fájó pisilés van, hogy alig jön pár csepp... egyik nap reggel fáj ég és viszket a hüvelyem másik nap meg semmi bajom. a vizeletürítés nagyon fájdalmas. mi lehet ez. értelmes válaszokat várok . Köszönöm
2011. jún. 26. 11:26
 1/9 anonim válasza:
inkább felfázás, vagy prosztata :DD
2011. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :)
2011. jún. 26. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen felfázás. Igyál sokat és menj dokihoz! Kamillába is bele ülhetsz.
2011. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kicsicsillag93 válasza:

Ugyan ez volt az én bajom is,elmult kb két nap egy nap vissza jött....elmentem dokihoz és mondta hogy hólyag hurut.

irt föl antibiotikumokat..és pár nap rendbe is voltam.ugy hogy szerintem menj el minélelőbb orvoshoz!

Mert ez lehet még rosszabb is föleg ha elterjedd a gyulladás..

2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi kiscsillag! :) de mitől lehet ez a betegség ? :S
2011. jún. 26. 12:14
 6/9 A kérdező kommentje:
volt egy nap,hogy nagyon sokáig visszatartottam a pisilést.. lehet ezért v miért ? :O
2011. jún. 26. 12:15
 7/9 kicsicsillag93 válasza:

Hát most öszinte leszek veled..

Több oka is lehet..

egyik az ha mondjuk wc zel és rossz irányba törlöd ki,másik meg ha a párod akivel közösülsz nem jól tisztálkodott vagy ha volt felfázásod és nem lett kezelve...

de ténleg menj el orvoshoz mert nekem mikor ez volt akkor véreset is pisiltem már..és igen ijesztő...:S..de nagyobb a fájdalom...

2011. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tényleg menj dokihoz, mert ez rosszabb lesz. Én is vártam vele, a végén már a wc re is alig bírtam ülni annyira fájt. Miután írt fel a doki gyógyszert már az első után jobb lett, kb 3-4 nap alatt elmúlt.
2011. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze feltétlen elmegyek.:) köszi a válaszokat. :) amúgy nincs semmi folyásom vagy ilyesmi. meg mondjuk viszket is a hüvelyem egy nagyon picit de csak reggelente utána meg ég aztán elmúlik..:S
2011. jún. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!