Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegrendszeri problèm...

Idegrendszeri problèmàm van ettôl hulhat a hajam? Mèg mitôl hulhat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a rá szedett gyógyszertől??
2011. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az idegtől nekem is hullik a hajam. Amit kapok rá a Zoloft nevűtől, meg nagyon hullik.
2011. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rivotril szedek attòl hulhat?
2011. jún. 26. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A mellékhatások között szerepel, a betegtájékoztatóból másoltam ki: A bőr és a bőralatti szövet betegségei és tünetei: Ritkán csalánkiütés, pruritus, kiütés, átmeneti hajhullás, pigmentáció változások előfordulhatnak.

De számos más oka is lehet: pajzsmirigy alulműködés, vérszegénység, hormon problémák, egyéb gyógyszerek mellékhatása, egyoldalú táplálkozás, diéta, vitaminhiány, vagy túladagolás, depresszió, nagyfokú fáradtság és immungyengeség, a szervezetben előforduló gyulladásos gócok (fog, fül, arcüreg, nemi szervek, stb.), a fejbőr gombás fertőzései.

Ne hagyd abba a gyógyszer szedését. Kérj vérvételre beutalót háziorvostól, miután elmondtad a panaszodat (vérkép, pajzsmirigy funkció, gyulladásos paraméterek), keress fel egy bőrgyógyászt, fogorvost, nőgyógyászt és nem utolsó sorban kezelőorvosoddal beszéld meg, hogy más gyógyszert javasoljon a Rivotril helyett, ha nem találtak az előző vizsgálatokkal eltérést.

2011. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak Rivotrilt szedsz? Hány éves vagy? Én is szedek az idegeimre gyógyszereket. Nekem bevált a Viscoderm gyöngy kapszula. Egyik alkotó része a kollagén.
2011. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Különböző hiánybetegségek okozhatnak idegességet, sztressztűrő képesség csökkenést, hajhullást és sok mást is. Bizonyos nyomelemek pótlása és egyéb hajtápláló hatóanyagok segíthetnek benne, de idő kell neki. Sőt, az idegrendszer működését is lehet stabilizálni.

Ha érdekelnek a részletek, privátban többet tudok írni.

2011. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az a hiànybetegsèg?biovannèt szedtem fèl ève a hajhullàsra akkor segìtett viszont hìztam tôle
2011. jún. 28. 17:52
 8/8 anonim válasza:
Nyomelemhiány, béta-karotin hiány, b-vitaminhiány.
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!