Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után lehet óvszer...

Mennyi idő után lehet óvszer nélkül szeretkezni, ha elkezdem a Diane 35 drazsé szedését?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló mellé kaptam egy papírt hogy mit hogyan kell használni, de a lényeg nincs rajta hogy mikor lehet az első szex óvszer nélkül? És tényleg nem lehet cigizni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 28. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Igaz, én Lindynette-t szedek, de nekem a 9. szemnél már nem volt szükségem óvszerre. A nőgyógyásszal megbeszéltem persze.

2011. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Szóval úgy értettem ezt, hogy megjött ugye a menzeszem. Elkezdtem az 1. nap szedni a gyógyszert. és mire vége lett a vérzésnek, akkorra kb a tabletta is védett engem. A doki mondta így, és be is jött.

2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szijja köszönöm szépen:)

Egyébként én amikor megjött azt írja a papír hogy a ciklus 5. napján is bevehetem( be is vettem hozzáteszem ez volt az első alkalom) csak azt írta hogy az első csomag esetében a 7 napon keresztül kiegészítő barrier -elvű fogamzásgátlást is használnom kell.. szóval haelfogy ez a doboz akkor még utánna azon a maradék 7 napon is kell használnom gumit?

2011. jún. 28. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
azonnal lehet, csak vegyetek babakocsit
2011. júl. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!