Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok magán nőgyógyászt...

Ajánlanátok magán nőgyógyászt Újpesten?

Figyelt kérdés
Először mennék, így eléggé félek (de már bőven elmúltam 18). Tudnátok ajánlani nagyon jó, rendes és megbízható nőgyógyászt Újpesten, vagy környékén, akinek magánrendelése is van?
2011. júl. 2. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is újpesti vagyok:)

Moszkva térnél tudok egy nagyon aranyos,fiatal Doktornőt-én úgy vagyok vele inkább utazok egy kicsit,de az orvoshoz ragaszkodom:)

Ha érdekel szívesen írok nevet.

2011. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ. Mivel már egy ideje keresgélek dokit (mint látod eredménytelenül), ezért érdekelne a Te ajánlatod, már csak azért is, mert szerettem volna egy hölgyet találni!

Akkor le tudnád írni a nevét, elérhetőségét, valamint esetleg ha tudod, akkor az árakat?

Láttam bizonyos oldalakon, hogy 10-20 ezer forint egy vizsgálat, szintén ennyi egy szűrés és az esetleges kezelés sem ingyenes. Mivel én első alkalommal megyek, ezért az első kettő biztosan szükséges lesz (és valószínű a kezelés is), így készüljek fel akár egy 50 ezer forintos vizsgálatra?

Köszi

2011. júl. 3. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


www.maternity.hu -dr.Rigó Barbara.Tényéeg nagyon jófej,aranyos,én már két gyerkőcöt szültem nála röpke három év alatt:)

Itt egy vizsgálat+rákszűrés+ultrahang 21 ezer forint-amennyire én tudom,ez átlagos ár,sajnos tényleg nem olcsó,de legalább szép a környezet,profik,nem az orvos előtt kell levetkőzni stb..

Receptfelírásért nem kell fizetni,kontroll is olcsóbb.

Sajna,ilyen tarifák vannak az orvosoknál..cserébe viszont tuti jókedvűen fogsz menni a dokihoz,nem úgy mint az sztk-ba...

2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Sajnos péntekig meg fog jönni, úgyhogy majd jövőhéten megyek. De már most jól ráparáztam.. sajnos "bevett szokásom", hogy mindig a legrosszabbat feltételezem, így most azon izgulok, hogy talál valamit... mivel még sosem voltam...

2011. júl. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!