Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a vazelines...

Mi a véleményetek a vazelines tamponról?

Figyelt kérdés
Strandolásra használnám fertőzések elkerülésére, de nem tudom mennyire egészséges, vagy mennyire használ? Esetleg valaki használta már? A vazelin nem teszi tönkre a nyálkahártyát?
2011. júl. 4. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A tamponnal fürdés épphogy vonzza a fertőzéseket.
2011. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez ma már előkerült.

De nagyon butaság ilyesmit itt kérdezni. Amikor mész nőgyógyászhoz, őt kérdezd meg, ő ért is hozzá.

2011. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

van olyan tampon, amit kifejezetten "úszásra" van ...azt hiszem a DM ben is lehet venni , ha jól tudom 4 db van benne és 600 Ft körül van , esetleg próbáld ki ezt.

Én olivaolajos tampon használatról hallottam már strandoláshoz, de vazelinesről még nem :)

"Előzzük meg a gombás fertőzéseket " itt olvashatsz róla, igaz nem sokat ...

[link]

2011. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak üzenném hogy igen nagy baromságot mondott :D Nekem a nőgyògyászom mondta hogy ha fürdeni megyek vazelines tampont kell felhelyezni,pont a fertőzések elkerülése érdekében,ugyanis kismamaként ez igen veszélyes.
2014. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis annyira jó, hogy a tamponnal felszívód az esetleg bacis vizet, és az benned van órákig <3
2014. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!